Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pti

30 tydzien ciazy i kłucie w pochwie

Polecane posty

Gość pti

hej dziewczyny mam pytanie ciagle mnie kuje w pochwie ale teraz juz kilka razy coraz mocniej...czasem mnie brzuch pobolewa , mam tez zaparcia i mam pytanie czy to tez moze byc tym spowodowane czy ktoras tak miała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pti
prosze pomozcie z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milla....mm
spokojnie tez to mialam ucisk na szyjke nic strasznego ale wiem ze sie tez przestraszylam i pytalam gina spoko luz odpoczywaj i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pti
ojej dziekuje ci bardzo za odpowiedz naprawde sie zaczełam martwic bo to czasem az tak bardzo zaboli ...ale teraz mnie uspokoiłas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mialam i mnie lekarz mowl ze zaczyna sie skracac szyjka macicy i stad te klucia. Powiedz o tym lekarzowi przy najblizszej wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pti
myślałam, że mój bobasek nie obciął paznokci i drapie mnie pazurkami po pipce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pti
eh to jeszcze w sumie nie dobrze ze sie skraca??bo jak byłam u lekarza to miałąm stwardnienie macicy mam brac nospe ale mowiła ze z szyjka jak narazie jest dobrze tak było 2 tyg temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pti
wizyte dopiero mam w piatek chybabede musiała przyspieszyc wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikitak
Hej wam,zaraz opowiem moją sytuację i może któraś z was przechodziła to samo i wie co to jest?Ja od 26 tygodnia ciązy mam zagrożoną ciążę porodem przedwczesnym,byłam 2 razy w szpitalu z tego powodu,mam niewydalność szyjki macicy i w 26 tygodniu była już trochę skrócona i rozwarcie na palec,gdy wychodziłam z szpitala do domu przespisano mi fenoterol i isoptin 4 razy na dobę.Fakt jest taki że leki za bardzo mi nie pomagają bo odczuwam nie raz kilka skurczy twardnienia brzuszka w ciągu krótkiego czasu,wcześniej również czułam kłucia ale teraz jestem w 30 tygodniu ciązy i od 3 dni czuję dosyć bolesne kłucia w pochwie,jest to takie wrażenie jak by coś wpychało mi się w pochwę,ucisk i po chwili pószcza,oprócz tego czuję także ruchy dziecka bardzop nisko i także czuję w okolicy pochwy bolesne ruchy,maluszek w ogóle często kopie mnie tam w dołek a potem są skórcze i kłucia przychodzące same od siebie.Co mam robić proszę pomóżcie nie chcę od razu panikować i biegać do szpitala gdyż może nie ma takiej potrzeby.Co to może oznaczać?Jest to moja 3 ciąża,pierwszą urodziłam przez cc.drógą ciążę straciłam w 26 tygodniu.Bardzo mi zależy na tym dziecku tak długo czekałam na oczekiwaną ciążę,boję się bardzo o mojego skarba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×