Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dublinka

jak otworzyc lumpeks sprawy formalne

Polecane posty

Gość dublinka

hej dziewczyny -kobiety:)mam zamiar w najblizszej przyszlosci otworzyc lumpeks w miasteczku ok.12-15 tys.ludnosci i z duzym rynkiem lokalizacja mojego lokalu w jesgo obrebie gdzie przez dzien przechodza przez to miejsce tys.mieskzncow jak i przyjezdnych z okolicznych wiosek,matreial sort pierwsza klasa czyli nowe z metkami badz uzywane bez sladow noszenia czyli z darow sort anglia irlandia do tego sklep interenetowy badz dodatkowo aukcje na allegro z ta odzieza reklama strona internetow reklama jakis plakat w miescie troche ogloszen w lokalnej gazecie,na przyciagniecie ludzi promocje typu pierwszy tydz.50%taniej przy nowej dostawie tez 50%taniej albo sztukia5-6zl.weekend kiedy najwiecej ludzi na zakupy przyjezdza kg.np.10zl.przecena 50% itd.pomysl mam ale problem nie wiem jak sie do tego zbrac tzn. sprawy formalne w urzedach mnie interesuja tzn.jak zarejestrowac firme jak ubezpieczyc jakie oplaty w zusie w urzedzie skarbowym w urzedzie gminy miasta narazie bedzie tam robil tylko moj facet ale jakie oplaty sa za pracownika jakie wymogi sanitrane jaki podatek czyli Vat od ciucha jak ubzepieczyc lokal czy wynajac ochrone na noc jak zabezpieczyc sie przed osoba od ktorej wynajmuje lokal tzn.nie chce zeby nagle wypowiedzial mi wynajem albo podwiekszyl czynsz u nas kwota za mies.to ok.1000-1500zl.w dobrym miejscu:)czyli centrum miasta czy zainwestuje w remonta pomieszczenia osoba od ktorej wynajmuje zwroci mi koszty albo czesc tzn.rolety antywlamaniowe,kraty od srodk monitoring calego pomieszczenia. Prosze o pomoc moj email dublinka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×