Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

acee

Doświadczenie ze spotkań z nieznajomym/nieznajomą

Polecane posty

Tak jak w temacie, interesuje mnie czy ktoś z was ma takowe doświadczenie, i jak to wyglądało oraz jakie miało konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gandalf szary
codziennie spotykam na ulicy setki nieznajomych... doświadczenie jest boskie... nie muszę z nimi gadać, nie muszę ich słuchać, żadnej gadki szmatki, tylko mijamy się w milczeniu, wszystkim gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tematyka forum chyba mowi sama za siebie o jakiego typu spotkania mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem kilka doświadczeń z nieznajomymi i sam si enieraz dziwe ze tak łatwo mozna poderwać w necie chetne na sex bez zobowiazan 1. Mezatka 27 lat - poznana na jednymz portali chyba forka - krotka wymiana wiadomosci i odrazu do tematu - wyslala mi fotki i umowilismy sie na spotkanie - w miedzy czasie dowiedzialem sie ze jest maz jest ok zarabi ana dom itd ale w sexie jej nie wystarcza ( nie wnikam nie mam zmiaru sie z nia zenic tylko ja zernąc ) na mijescu okazało sie ze jest troche brzydsza niz na zdjeciach wiec stwierdzilem ze nie bede inwestowal w hotel a ze pogoda byla ladna ( ciepłe lato ) to podjechalsimy pod lasek - akcje trwała okolo 45 min podalem jej loda niestety poniewaz nie była tak ładn ajak na fotkach nie mialem ochoty na jakis długi sex i minetki - byłem ostro napalony i miałem ochote poprostu ja porzadnie zerznac i tak tez zrobiłem na koniec przyjeła wytrysk w usta - była toroche rozczarowana ze nie zadbałem o nia w sexie i ze nie jestem zainteresowany kolejnym spotkaniem 2. Kolejna męzatka 24 lata - podobnie jak pierwsza mąz super fajny dba o dom itd ale w sxie nie to wiec od czasu do czaus szuka urozmaiceni ana boku - tym razem uroda zgadzała sie ze zdjeciem - bradzo ładna blondynka - niestety piersi silikonowe - w hotelu odrazu akcja bez ceregieli dałem jej do obciagnięcia potem wylizałem i porzadnei zerznałęm na koniec spusciłem sie jej na twarz i do buzi To tak na poczatek takich spotkan miałem klika - za kazdym razem lubie sobie myslcec jak po powrocie do domu taka żonka całuje męża i czy on wyczuje obca sperme w ustach i na twrazy zony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukującassss23453
bujna masz fantazje cezar.naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczyłem raz
raz mi się zdarzyło iśc z panienką na pierwszym spotkaniu do łóżka, ale przedtem 2 miesiące pisalismy na tlenie, smsowalismy rozmawialismy przez tel. Muszę powiedzieć, że był to najlepszy sex w moim życiu, dosłownie dziewczyna miała orgazm za orgazmem. prawie całą noc rżnęlismy się w różnych pozycjach. Zasnęlismy w objęciach nad ranem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASUS 47
mam znajomego który na forach , czatach i takich tak wychwytuje jedynie męzatki..taki sport ma ;)jego skutecznośc to około 40% , na razie udało mu się 18 męzatek zaliczyć...4 za 1 razem , 10 za drugim i cztery za 3..z pozostałymi nie zagrało juz na początku Zastanawiam sie tylko czy jeszcze zdrowy jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczyłem raz
a ja miałem mężatkę raz, ale na drugim spotkaniu.... na pierwszym już iskrzyło, ale nie było gdzie... więc na drugim.... ale wyszła z tego totalna porażka.... nie wspominam tego mile.... lepsze panienki są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×