Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ma_ka_ta

Projektor kieszonkowy?

Polecane posty

Hej, ostatnio w necie trafiłam na projektor kieszonkowy pico pix. Myślicie, że to dobry zakup? Mam taką pracę, że ciągle jeżdżę na spotkania i robię prezentacje. No i nie wszędzie (prawie nigdzie) jest rzutnik, no a z laptopa to nie jest zbyt ciekawie... A ten projektor jest malutki i pewnie leciutki, pendriva można podłączyć, albo można wgrać na niego prezentację, ma stojaczek.. A i w domu fajnie czasem jakiś film całą rodziną obejrzeć na dużym ekranie. Tu jest zdjęcie http://www.facebook.com/photo.php?fbid=163236397063315&set=a.163236363729985.48096.159493944104227 Z góry dziękuję za wasze opinie, będę wdzięczna :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jummm
Jak robisz prezentacje to ok kup. Podobno jest dobry. Ja tez sie do niego przymierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekavvska
o, pierwsze słysze :) ale fajny. W smie jak robisz duzo prezentacji, no to chyba jest idealny do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zdanie - jasne, kupuj. Sama tez bym chetnie cos takiego przyjela pod swoj dach :)) smiesznie wyglada taki stworek z jednym oczkiem :P a masz jakies konkretniejsze informacje o nim, czy ma baterie, co mozna podlaczac itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo dzieki wielkie. Kurde, czemu ja o tym nie slyszalam?? O.o Ty no kupuj, mozesz ajfona podlaczac, komputer, usb nieźle. A 81 cali to konkretna wielkosc juz. Super, bierz. A i ja sie zastanowie. A gdzie to sie kupuje? Jaka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yaaaaaaaa.. to nie ten sam :P ten "moj" jest philipsa, zobacz sobie ten link co wrzucilam do fb. No na ich stronie na fb pisali, ze juz niebawem ruszy strona internetowa razem ze sklepem, wiec pewnie jakos na dniach juz powinna byc, maja na fb poinformowac. Teraz jest chyba od paru dni w euro rtv agd, za 1100, ale moze w necie bedzie taniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajooskie
ja bym kupila. Nie stac mnie bo jestem po wakacjach, ale jakbym miala kase, to spoko :) szczegolnie ze philipsa bo mam zaufanie do tej firmy. No i w sumie taki drogi on nie jest. A z tego co widze na rtv to jeszcze sa dwa modele troche gorsze i tansze, ale jak np Ty chcesz miec tylko do prezentacj, to juz ten najslabszy jest ok, a tani raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w sumie cena jak na możliwości jest w sam raz nie za droga ale też nie za tania. Nawet sie nie zastanawiaj :) ale ja bym poczekala az ta strona ruszy, moze rzeczywiscie beda tansze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha, dobre
ja to chyba juz staruch jestem, nie wiedzialem, ze cos takiego istnieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dzieki, poczekam na strone, skoro ma byc juz niedlugo odpalona, to co mi szkodzi :P Wiesz co chcialam ten najlepszy kupic, bo jak juz kupie, no to chce miec nie tylko do prezentacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiasia
hej, za*****te urządzenie :))))) ja bym kupiła, dasz znać, jak ta strona ruszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiasia
A nie, spoko, w sumie to zostałam fanem, więc sama się dowiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka_dorka
Mojemu facetowi by się przydał taki do pracy, bo też ma dużo prezentacji. Tylko trochę za drogie żeby mu kupić np na urodziny (u mnie ostatnio cienko z kasą..) ale jakby się złożyć z kimś, to w sumie fajny prezent. Lepszy niż ramka cyfrowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem_
czy można w ogóle porównywać , trochę inne przeznaczenie ma niż ramka cyfrowa. No chyba, że chodzi Ci o wyświetlanie zdjęć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka_dorka
No może i masz rację, głupie porównanie w sumie :) gadałam z kuplami chłopaka i powiedzieli, że można się zastanowić nad zrzutką na to cudo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiasia
No i co? Nie ma jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no rprosze...
...spodziewałem się nieco gorszych parametrów, a tu sprzęcik full wypas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale dalej nie wiadomo ile będzie kosztował... W połowie kwietnia rusza sklep... Hmmm no to chyba najpóźniej w przyszłym tyg powinien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzze
na allegro najtaniej jest za 809zł i to w sklepie a nie od jakiegos prywatnego handlarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, sprawdziłam. Na allegro jest za 809, ale ten najsłabszy. Najlepszy ponad 1000 kosztuje. Bo, zajrzyj sobie na stronę, są trzy Picopixy: 1020, 1230 i 1430. W euro rtv kosztuje ten najsłabszy 849.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, że tak się rozpisuję, ale jeszcze trzeba wziąć pod uwagę, że z allegro jeszcze za wysyłkę 30zł, więc razem 839 zł, więc tylko 10zł różnicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@zzzzze, Ma_ka_ta ma rację :) są trzy rodzaje pico. Sprawdź sobie na stronie :) A ja w sumie wolę kupić w sklepie o nazwie picopix.pl niż z allegro ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, w kwestii projektorów kieszokowych, natknąłem się na ciekawą stonkę o projekorach w ogóle. Są tam m.in. opisy projektorów oraz aktualne rankingi sprzedaży projektorów pico: http://www.ansilumen.pl/?p=868. Jeśli ktoś zastanawia się nad kupnem, to warto poczytać. Krzysiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie spoko,
co za problem napisac historyjke :P moze sie uda, albo chociaz pendriva, pendrive'ow nigdy za wiele!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciejowy_król
dzieki za info ;) wyslalem zgloszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszki i łatki
Tez sprobowalam :) a ten 1430 to jest ten najlepszy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×