Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ma_ka_ta

Projektor kieszonkowy?

Polecane posty

Gość @kokoszanel
Całkiem zgrabnie wygląda, tylko kwestia tego jaką ma rozdzielczość. Do prezentacji wystarczy nawet taki 640x480 - obraz nie będzie super jakości, ale ujdzie :) poszukaj w internecie, bo jest sporo takich miniprojektorów, więc może cos jeszcze Ci wpadnie w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie przeglądałam już net, ale te inne po1. nie mają stojaka i pilocika (a to niby nic, ale bardzo udogadnia), po2. są droższe a nie zawsze lepszej jakości(często np maja 10lumenów)a po3. już czysto estetycznie ten jest najładniejszy. No + zaufanie do philipsa, to też jest ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raczej Artur
No pewnie dlatego, ze produkt dopiero do sklepow wchodzi, to raczej jeszcze w rankingach go nie bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest sklep! I rzeczywiście taniej :))) http://sklep.picopix.pl/ w konkursie niestety nie wygrałam, ale chyba kupię. A może ktoś już ma i by coś powiedział o tym jak się sprzęt sprawuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekavvska
Hej, Veronicax0, a wiesz może, czy to jest jakaś promocja, czy ceny cały czas będą takie same? Bo ja w tej chwili nie mam kasy, mysle jakos za miesiac bym dopiero sie moze zdecydowala, jakby sie moj luby ze mna zrzucil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia szczerze mówiąc, ale możesz się na fb zapytać - tam na pewno będą wiedzieć :) A jak nawet promocja, to myślę, że miesiąc potrwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiony :) Dojdzie pewnie w poniedziałek, więc wtorek - środa dam znać co i jak :) w ogóle jestem w szoku że tak łatwo zamówiłam wszystko jasno i przejrzyście, co jest rzadkością w sklepach internetowych, przynajmniej ja często mam problemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, jak ktoś się jeszcze zastanawia, to nie ma co! Warto mieć takie cudo!!! Po pierwsze leciutki - prawie nie czuć że się go trzyma :) prezentacje wychodzą fajnie. Filmy super się ogląda jak w kinie (no wiadomo, ekran trochę mniejszy) ;) przeglądaliśmy też na nim zdjęcia z majówki prosto z ajfona. Super! :) polecam polecam polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dididadi
no to fajnie, ze sie sprawdza :) mnie na razie nie stac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy rodzaj ekranów projekcyjnych, a to nie jest wcale takie oczywiste masz w tym katalogu http://www.uchwytyekranyprojektory.pl/ekrany-projekcyjne-c-5.html. Polecam ci rozwiązanie, bo akurat wprowadzam ekrany projekcyjne klientom na targach w całym kraju, głównie pod stoiska reklamowe. Często musiałem zamawiać oddzielnie, np. spersonalizowane płótna projekcyjne z dobrze wydzielonymi dziurkami na nietypowy montaż. No i w tym sklepie wszystko od ręki zrobione, jak chcesz i to naprawdę szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy w biurze mini salkę prezentacyjną z naprawdę dobrym systemem nagłośnienia. W Warszawie zlecaliśmy u konsultantów Kraftmann. Projekt w cenie, dopasowanie sprzętu wzorowe. Nie było żadnego zwrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika2378
A może zgłoście się do producenta ekranów do projektora i on coś doradzi? Sama jestem na etapie poszukiwania jakiegoś rozwiązania do naszego nowego domku. Ostatnio znalazłam fajny ranking projektorów: https://www.skapiec.pl/cat/19-projektory/ranking.html. Jeszcze się zastanawiam nad modelem. Jeżeli chodzi o ekran to zdecydowaliśmy się na: http://www.viz-art.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaaaaa

Jest dobra firma na stronie kraftmann.eu która zakładała nam audio-video w sali konferencyjnej już jakiś czas temu. Mogę ich doradzić. Mają szeroki wybór mechanizmów, można dobrać sobie ekrany projektowe z nowoczesnym sterowaniem, maksymalnie funkcjonalne i praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×