Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grumpy bumpy

Kosmetyki do kąpieli Original Source

Polecane posty

Gość grumpy bumpy

Fantastyczne! Nabyłam ich mydlo w płynie w czasie weekendowej promocji w Rossmannie. Zapachy oszałamiają i następnym razem zamierzam dokupić jeszcze cudownie pachnący żel pod prysznic. Polecam, bo rzeczywiście są obłędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hadajka
A ja wczoraj wyczytałam na ich stronie na FB www.niezawierarutyny.pl, że te kosmetyki nie zawierają żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego i nie są testowane na zwierzętach. I co ważne posiadają logo Vegan Society - ja jestem na tym punkcie mocno wyczulona, więc ma to dla mnie kolosalne znaczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolicikk
a ja w ten weekend będę w Łodzi u znajomych i chyba się wybiorę do Rossmanna, bo mają tam być jakieś promocje tego Original Source - też dostałam info na FB. Mają podobno ustawić jakieś wielkie butle z tymi żelami :) może być spoko promocja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukacja80
a u mnie w Rossmannie już jest właśnie promocja na te Original Source - wszystkie te ich produkty były po 7,99, więc się obkupiłam na zapas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruuum
Jestem w szoku jak te kosmetyki pachną! I fajnie, że można coś dobrać także dla facetów. No i to, co mi zaimpnowało najbardziej, to logo Vegan society - za to wielkie brawa, bo nie każdej firmie zależy, żeby zadbać też o zwierzaki. Dla mnie wielka bomba i już zakupiłam żel dla swojego faceta, a płyn do kąpieli dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlandran
O, to ja się nie załałapałam na tę promocję, bo u mnie w rossmannie były po niecałe 10 zł, ale co tam. Różnica prawie żadna, a naprawdę radocha w czasie kąpieli warta każdej złotóweczki ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina21

Spróbowałam ich kosmetyków i mojej cerze nie podpasowały. Mam bardzo wrażliwą cerę i muszę używać kosmetyków w stu procentach naturalnych takich jak ma np. Stara Mydlarnia. Jest moim numerem jeden. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×