Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misiapysia_84

szukam fotografa i kamerzysty na 3.09.2011

Polecane posty

Gość misiapysia_84

potrzebuję fotografa i kamerzysty na wesele i plener. najlepiej z Bydgoszczy lub okolic. Nie chcę ramek i kwiatków tylko dobre zdjęcia bez żadnych ozdobników. A film krótki ale treściwy. polecajcie proszę sprawdzonych wykonawców. misiapysia_84@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiapysia_84
Nadal czekam na jakieś oferty, na razie przyszedł jeden mail i w dodatku z wirusem ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do misiapysia_84
Dziewczyno, co ty najlepszego robisz. Czy jeśli potrafisz pisać tu na forum to sama nie potrafisz wpisać w google odpowiedniej frazy do szukania fotografa? Czy zawsze masz takie zaufanie do obcych ci ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiapysia_84
umiem i pisać i czytać i używać google. Ale nie zaszkodzi dostać kilka wskazówek od bardziej doświadczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łza26
A skąd będziesz wiedziała że dostaniesz wskazówki od bardziej doświadczonej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotogolik
Misiapysia_84 oferta przesłana na maila, pozdrawiam www.fotogolik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4moments
witem serdecznie, oferta na mail. zapraszam na www.4moments.pl na ostatnie wolne terminy w 2011 rabat 30%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grafik komp...
Panie Zeb pamiętam jak pan krytykował wielu fotografów włącznie z tymi, co naprawdę coś mogą w zdjęciach zaproponować młodym parom. No cóż teraz ci, którzy byli przez pana krytykowani i ośmieszani powinni zapoznać się z pana stroną i wypowiedzieć się o pana ,,profesjonalizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeb Serban
coś ci się kolego pomyliło. Nigdy nikogo nie krytykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolny termin 3.09.2011
Fotografia Ślubna Jastrzębie-Zdrój www.bednarczykpolska.strefa.pl http://www.bednarczykpolska.strefa.pl KONTAKT: firma ŁMfoto Fotografia Ślubna Jastrzębie-Zdrój tel.kom.602-228-968 GG:2484505 serdecznie zapraszam do zapoznania się z moimi pracami Obecnie trwają zapisy na rok 2012 choć kilka wolnych znajdzie się jeszcze na 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotografka i wizażystka zaprasza:) W cenie zdjęć profesjonalny makijaż dla panny młodej i poprawki dla młodego (o ile się zgodzi, bo z tym różnie bywa). Jeśli plener jest innego dnia wykonuję też fryzurę: taka kobieta-orkiestra jestem:). Podczas wesela dbam, bo panna młoda przez cały czas pięknie wyglądała. Gwarantuję piękną pamiątkę i miłą atmosferę współpracy, Zapraszam Młode Pary, Beata Czerniakowska www.przebieralnia.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xenna31
Bettyfoto musisz mieć naprawdę sporo swoich stron bo wiele z pokazanych na sotnie www.przebieralnia.org.pl zdjęć widziałam na wielu innych stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oodf
ale to ydddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Pilnie odsprzedam termin rezerwacji auta czerwony Chrysler de Soto w dniu 20.08.2011r. Auto z Rybnika (Śląsk) Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy: betterwareclub.rybnik@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenna, sorry, ale to nie możliwe, jedyne stronki jakie posiadam to blog na wordpress (plus zupełnie prywatnego bloga o którym nie ma sensu tu pisać) oraz stronę którą pozwoliłam sobie zareklamować tutaj czyli przebieralnię, moje drugie dziecko:). Jeśli widziałaś gdzieś moje zdjęcia bardzo proszę o informację, bowiem kopiowanie fotografii będących czyjąś własnością jest po prostu przestępstwem. Być może są strony z ogłoszeniami na których się reklamuję, jednak z pewnością nie tak uporczywie jak to robią niektórzy. Proszę więc byś nie pisała o mnie takich rzeczy, ja po prostu robię to co kocham czyli zdjęcia, makijaże i stylizacje a wcale nie lubię się reklamować :((( Pozdrawiam, Betty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bark
Szukaj fotografa i kamerzysty na www.ofachowcach.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×