Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pelotalota

NAJELPSZY FOTOGRAF KRAKÓW i OKOLICE

Polecane posty

Gość pelotalota

HEJ poszukuję fotografa na wesele za rok - nasz budżet to 3000 zł w tym chcielibyśmy już też plener i przynajmniej jedna fotoksiażkę. Wiem że jest trudno znaleźć coś dobrego w tej cenie, ale mam nadzieje że się uda... kogo polecacie? ps. wolimy raczej zdjęcia awangardowe niż klasyczne z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu pytam
A co jeszcze poszukujecie w związku z waszym ślubem przez fora internetowe bo to takie bardzo wiarygodne miejsca :D:D A czemu to tak bardzo chcecie fotoksiązkę? Czy jest to nawiązanie do istniejącego tu tematu podważającego jakość wykonania fotoksiążek?:p Czemu tak mało kasy przeznaczacie na tak ważną pamiątkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelotalota
W związku z tym (jak sądzę), że skierowałam swoją prośbę do osób, które służą pomocą i życzliwością w tym temacie, pozwolisz, że Twoje wszak mądre pytania pozostaną bez odpowiedzi. Proponuję napić się melisy albo zrobić coś przyjemnego dla siebie. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granatowakroowa
http://www.pieknografia.pl/ polecam gorąco!! nie dość,że profesjonaliści w swoim fachu, to jeszcze wspaniali,przemili ludzie!! polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w_bulu
Już wiadomo, czemu miało służyć zapytanie. Zareklamowaniu się fotografa, bo jak mogłoby być inaczej. Czy wy ciągle myślicie że naiwne forumki to łykają, i czytają te wypociny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelotalota
hmm...rozumiem nieufność. Ale bez przesady :) Od 2 tygodni próbujemy wybrać fotografa i mam już mętlik w głowie. Dzisiaj spotykamy się z trzecim, ale oprócz zdjęć i strony www nie mamy żadnych informacji, które mogły by pomóc. Jeśli chodzi o propozycję wyżej to niektóre zdjęcia są wręcz nieostre więc dla mnie odpada. Proszę Was o sugestie jeśli już jesteście po ślubie, wiecie z kim się dobrze współpracuje i kto nie robi takich banalnych zdjęć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w_bulu
no z takim budżetem i wymaganiami, będzie ciężko znaleźć coś porządnego. ale kto wie. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografrybnik
Pelotalota a kiedy macie ślub ?? podaj maila, albo napisz do nas - prześlemy pełną ofertę biuro@fotogolik.pl , od 1500 zł mamy pakiety z fotoksiążkami i pięknym portretem rysowanym ołówkiem, polecam i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grafik może coś ci to pomoże
pelotalota- zwracaj uwagę oglądając albumy z portfolio czy są to cykle fotograficzne jednej i tej samej pary a nie wklejone kilka zdjęć z każdego ślubu. Dobrze gdyby fotograf pokazując ci album ze zdjęciami plenerowymi pokazał tej samej pary zdjęcia ze ślubu. Będziesz miała większą pewność, że zdjęcia plenerowe nie zostały zakupione w internecie lub nie jest to podstawiona para do zrobienia zdjęć plenerowych. Patrz logicznie na propozycje setek zdjęć w formie cyfrowej. Najczęściej fotograf chce zrobić wrażenie na narzeczonych ilością zdjęć na płycie. Potem okazuje się, że większość zdjęć jest bardzo podobna i wręcz źle technicznie wykonana. Wybierając opcję fotoksiążki koniecznie spisuj umowę gwarancyjną przynajmniej na trzy a najlepiej pięć lat. Pamiętaj że ładna fotoksiążka jest wtedy gdy na jej jednej stronie jest tylko jedno powiększone zdjęcie bez żadnych ramek i innych ozdobników. Ten temat gwarancji już jest na forum opisany. Na wszystko, co ustalisz z fotografem musi być szczegółowo spisana umowa. Nie dawaj zaliczki a zadatek, co musi być zaznaczone w umowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lista - super sprawa
Na album tradycyjny też bierzcie gwarancję. Może się Wam nie rozleci i nie pognie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelotalota
Dzięki za rady. Nie przyszło by mi do głowy brać gwarancji na fotoksiążkę czy album a tu proszę. Z tym zadatkiem i zaliczką też cenna uwaga. A co do zdjęć to faktycznie mam cykora bo, czasem wydaje mi się, że gdzieś je już wcześniej widziałam, albo są po prostu nie równe. Mam nieduży budżet to prawda. I powoli tracę nadzieję, że znajdę coś co Nas zadowoli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co innego...
Co innego jest zgięcie przekładki w tradycyjnym albumie a co innego rozwarstwienie się stron fotoksiążki lub odbarwienie się zdjęć z druku cyfrowego. Uwaga na pomniejszone zdjęcia w fotoksiażkach. Nawet, jeśli otrzymamy od fotografa do małych zdjęć pliki cyfrowe to po ich powiększeniu może się okazać, że zdjęcie nie posiada ostrości lub jest źle wybarwione. To, że na wielu stronach internetowych wiele zdjęć tych samych par się powtarza to już chyba jest standard. Tak samo powtarzają się zdjęcia w portfoliach albumowych z tym, że trudniej jest to zobaczyć. Fotografów przybywa jak grzybów po deszczu i tak naprawdę mały procent z tej armii jest uczciwych. W żadnym wypadku nie należy korzystać z poleceń na forach internetowych bo tu wpadka jest w zasadzie gwarantowana na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cos doradze
Po przejrzeniu paru watkow na tym forum stwierdzam ze pierwsze o co powinno sie zapytac fotografa to zaswiadczenie ze jest psychicnzie zdorwy, bez sklonnosci do paranoi. Zwracaj tez uwage na ogolny poziom frustracji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lista - super sprawa
"Co innego jest zgięcie przekładki w tradycyjnym albumie a co innego rozwarstwienie się stron fotoksiążki lub odbarwienie się zdjęć z druku cyfrowego" A niby czemu? Jedno i drugie wygląda źle (tzn. rozwarstwione strony mogę sobie tylko wyobrazić, bo nigdy nie widziałam, ale pogięte albumy tradycyjne z których odpadają zdjęcia już widziałam). Dobry pomysł, by brać na to gwarancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idąc tym tropem
Ponadto w przypadku starszych fotografów należy bezwzględnie prosić o raport ogólny o stanie zdrowia. Pal sześć, jak Ci się rozleci album, ale co zrobisz, jak Ci się rozleci fotograf? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ...idąc tym tropem
Mam do ciebie pytanie, kto ciebie tak wychował że nie masz szacunku do innych ludzi? Czy Twoi rodzice już się rozsypali? Współczuję dziecku lub dzieciakom których możesz wychowywać. Brrrrrrrr az mnie na samą myśl przeszły ciarki. MUSISZ BYĆ BARDZO ZŁYM CZŁOWIEKIEM i chyba ktoś kiedyś w dzieciństwie ciebie bardzo skrzywdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idąc tym tropem
To raczej ciebie ktoś skrzywdził i to bardzo. Chcesz przeginać? proszę bardzo, poprzeginajmy. Ale nie każdy będzie przeginał w stronę która akurat tobie odpowiada. Jak uruchamiasz lawinę paranoi to się nie dziw że i ciebie może porwać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idąc tym tropem
Przy okazji - mój ojciec odkąd skończył 50lat powtarza, że "się sypie". Ale do tego trzeba mieć poczucie humoru i dystans do siebie. Natura frustrata i kompleksy związane z wiekiem na pewno nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ...idąc tym tropem
oj facet pisząc o przeginaniu innych stań przed lustrem i popatrz na siebie. Zdaje się że to ty rozpocząłeś ten temat. Może się mylę ale mam wrażenie że jesteś fotografem który jak czyta rad innych jak ustrzec się przed oszustami, naciągaczami to szlak ciebie trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisz sobie w google: Piotr Fiejdasz Kraków, powodzenia w poszukiwaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie
Piotr Fiejdasz to idealny przykład jak się łapie na haczyk klienta. Co zdjęcie na jego stronie to inna para. Czy na tej podstawie można zaufać fotografowi? Zakładam też że każde wybrane zdjęcie to najlepsze zdjęcie z wykonanego ślubu. Resztę dopowiedzcie sobie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idąc tym tropem
Wiesz, że na każdym założonym przez siebie bzdurnym topiku robisz te same byki ortograficzne? To twoja wizytówka ;) dlatego masz grono stałych fanów którzy lubią od czasu do czasu napisać coś i zobaczyć, jak się pieklisz, smutny człowieczku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie
do kogo to piszesz?? Chodzi mi o pisownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie
Hihihi:D jasnowidz kurde się pojawił. huhihi jasnowidz od błędów 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelotalota
Dobra, pora zmienić forum, bo oprócz bluzgów nic ciekawego tutaj nie znajdę, a pytania i tak pozostaną bez odpowiedzi. Ludzie nudzi Wam się ? Odnoszę wrażenie, że niektórzy po prostu nie mają co robić i wyszukują takie miejsca jak to, gdzie można sobie śmiało poużywać na innych. A ja zadałam tylko jedno pytanie: czy ktoś może polecić fotografa. Niech nawet reklamy będą trudno...Sama zauważę ale takie dyskusje fundują mi opad rąk. BARDZO DZIĘKUJĘ ZA RADY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra_i_kuba
Ja polecam Ci nas: http://www.sandra-kuba.pl/ Pooglądaj zdjęcia, ceny mamy konkurencyjne - pakiet od przygotowań do sesji plenerowej - 1200zł Jesteśmy na początku naszej działalności więc do każdego zlecenia podchodzimy z sercem i dajemy z siebie wszystko;) A przede wszystkim - masa pięknych zdjęć w krótkim terminie od uroczystości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Bielsko
Cześć Z czystym sumieniem mogę polecić Ci www.blog.przemyslawszklarski.pl współpraca świetna, wszystko było wg. naszych oczekiwań i przedewszystkim zdjęcia przecudowne. Z tego co wiem Przemek pracuje w całej Polsce, nie wiem jak teraz jego ceny wyglądają, ale powinnaś się zmieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sandry i Kuby
Jest tu temat na kafe dotyczących waszych zdjęć które opisujecie jako profesjonalne robione super profesjonalnym aparatem czyli NIKONEM D90. Ogłaszacie się po forach wypisując głupoty i pokazując się jako profesjonalisci czego w żadnym wypadku nie pokazują wasze zdjęcia. Większość zdjęć na stronie nie jest waszego autorstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×