Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość allmind

Transport psa.

Polecane posty

Gość gość
Tutaj znajdziesz najlepsze porady dla zwierzaków :) http://crd24.pl/a/ahdm,jak-zadbac-o-bezpieczenstwo-zwierzaka-w-podrozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam sprzeczne informacje A potrzebuje się dowiedzieć co musi mieć pies by wyjechać z Polski do UK . Paszport,  microchip, odrobaczanie, szczepienie ...a ta 6 miesieczna kwarantanna ? Kazdy podaje mi inne infoemacje 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo
12 godzin temu, agnieszka napisał:

Witam . Mam sprzeczne informacje A potrzebuje się dowiedzieć co musi mieć pies by wyjechać z Polski do UK . Paszport,  microchip, odrobaczanie, szczepienie ...a ta 6 miesieczna kwarantanna ? Kazdy podaje mi inne infoemacje 😞

Zadnej kwarantanny, nadal UK jest w Unii, kwarantanna nas nie dotyczy. Paszport,  microchip, odrobaczanie, odrobaczenie na tasiemca i szczepienie przeciwko wsciekliznie. Przewozilam psa i dwa koty 🙂 

Na stronie rzadu UK masz ladnie wszystko wyjasnione, wrzuc w google "Bringing your pet dog, cat or ferret to the UK gov"

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przewoznik psów do Irlandi

Witam serdecznie chciałam ostrzec wszystkich przed Panem Mariuszem firmą Atta kurier, 21 sierpnia miał przetransportować z Polski do Irlandii moją bokserkę, termin uzgodniony był z nim trzy tygodnie przed wyjazdem Zadzwoniłam do niego 3 dni przed umówionym terminem czyli 21 Pan Mariusz oznajmił mi z ironią że przecież są urlopy i oni teraz nie będą wyjeżdżać!! Jakby tego nie wiedział w dzień kiedy ustaliłem z nim termin wyjazdu. Zapytałam więc kiedy pies będzie przetransportowany podał mi dwa terminy, koniec sierpnia oraz Początek września więc zapytałam się czy jest to możliwe odebranie psa z innego miejsca, ponieważ za 2 dni leciałam już do irlandii, powidzial że nie ma problemu.  będąc już tutaj w irlandii Pies dalej jest w Polsce Pan Mariusz miał psa przewieźć w poniedziałek przez parę dni z nie było z nim żadnego kontaktu potem miał odebrać psa w sobotę przez całą sobotę, było do niego dzwonione nie potrafił odebrać po dwóch dniach nagle dzwoni że on za godzinę będzie po psa  powiedziałam żeby nie był śmieszny i po psa już nie przyjeżdżał bo załatwiłam innego przewoźnika na inny termin. Dla mnie pan Mariusz jest niekompetentny i nie odpowiedzialną osobą Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×