Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

uleczka90

jak dobrze przygotowac sie do zajscia w ciaze...

Polecane posty

Witam... moim problemem sa glownie nieregularne cykle... musze brac Luteinę kazdego cyklu --> bez tego okresu nie dostanę. Ale brakuje mi hormonow, wiec zeby zajsc w ciaze to musze brac cos mocniejszego. przepisala mi lekarka dzis duphaston... no i mam brac kwas foliowy. chce zaczac starania od polowy maja. 28 maja mam slub... ale tak badzo chcemy juz miec dziecko... pozatym moja mama ma kolejny nawrot raka a tak bardzo marzy o wnuku. boje sie ze tak bardzo chce tego dziecka ze przez to sie "przyblokuje" i bede miala jeszcze wieksze problemy z zajsciem w ciaze... macie moze jakies sposoby... hmmm moze ulatwiajace zajscie w ciaze... ale jak sie do tego przygotowac dobrze..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamama26
wytrzymaj do tego maja bo rzygająca panna młoda która ma wstręt do zapachów na stole ślubnym to będzie cięzko.. a co do ciązy to jeśli masz takie problemy to znajdź dobrego gina i się go trzymaj!! on cie dobrze poprowadzi powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz problem z nieregularnymi cyklami może spraw sobie mikroskop owulacyjny. Będziesz wiedziała kiedy masz dni płodne i wtedy współżyjcie. I słuchaj zaleceń lekarza! no i musisz o siebie dbać, zdrowo się odżywać, nie palić, nie nadużywać alkoholu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×