Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qqqrczacek

psychologia/pedagogika/logopedia

Polecane posty

Gość qqqrczacek

hej. Kręci mnie pedagogika, psychologia i logopedia, chciałabym isc na te studia, ale mam świadomość, że będzie baaardzo ciężko znaleźć pracę.. jeśli wogóle.. Czy ktoś może mi podpowiedzieć równie ciekawe.. podobne, nie oblegane kierunki> Jakoś nic mi nie przychodzi do głowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqrczacek
nie mówie, że na nie pójdę, ale zawsze można się zastanowic :P Proszę o pomoc :)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziany_jeleń
jeśli kręcą Cię te kierunki to idź na któryś z nich i nie krzywdź siebie:O kasa to nie wszystko :classic_cool: ostatecznie możesz wybrać sobie bogatego księcia z bajki, ale będziesz musiała siedzieć w pustym zamku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqrczacek
wiesz. nie mówię, że chcę zarabiać kokosy. poprostu chciałabym mieć wogóle kiedyś prace. i bardzo bym chciała w zawodzie, ale czy w tym znajdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×