Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kujawska

A co powiecie jak mąż po latach odchodzi

Polecane posty

matacz ,,,...... a co mnie obchodzi czy ma coś przeciwko ? pewnie i ma ... niech patrzy raczej dlaczego do tego doszło odpowiedź brzmi: bo zamieniles głowę na główkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,......
oczywiscie - zadnej innej odpowiedzi z strony kobiety nie oczekiwałem , dodam ze regularny sex z zoną mam nadal - co teraz napiszesz ? kobiety .... wszystko łaczycie z sexem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, to żona musi być zachwycona - to jakby miec w łóżku obcą babę... myjesz sie chociaz między jednym wyrkiem a drugim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroolek v. matacz z kochanką
ewą - ale dyskusja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zycie
dajcie jakis konkretny argument, odszedł, wyjechał za granicę ,ale nie z powodu kochanki. Nie interesuje mnie czy matacz uprawia seks naprzemiennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zycie
no i co? wena wam sie skończyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odszedł, bo np. Ewa miała dość
bycia przez tyle miesięcy kochanką na boczku napisała facetowi pozew rozwodowy i odszedł i o co hallo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz v. karoolek
nie uprawia seksu naprzemiennie, sam pisał, że żonka ma kochanka, a on już starszawy i z kochanką nie jest dla seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kujawska
Moj drodzy widze dużo zbieżnych zdań ale też nie potrzebne i nie miłe komentarze Poprostu mąż pojechał do pracy jak wiele mężów robi Widać towarzystwo i pieniądze nie którym udarzają [w tym przypadku mojemu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliska karola
vs matacza. Owy Pan to byly policjant teraz jakis ochroniarz , malo przystojny, malo inteligentny-ale figura. Zdradza zone (juz nie dlugo) strasznie po jajach dostanie i przestanie cwaniaczyc Ps.Mataczu niech Ci zdzira pokoik szykuje ,gdyz marny Twoj los .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kujawska
i po co te wulgaryzmy czy nie można normalnie podyskutować nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz v. karoolek
jego harem o sobie wie, to nie ten matacz tu żonie to nie przeszkadza, sama się puszcza nawet dzieci - już dorosłe zaakceptowały to rodzinne kurwienie się o dziwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliska karola
Obawiam sie jednak ze niekoniecznie. To osobnik ktory mysli ze wszyscy sa jak on. Zonk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kujawska
Dziękuje widać nie ma z kim podyskutować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jestescie naiwni
z dziwką rozmawiacie o powodach odejścia? jak ktoś chce, to dziwka pomoże nawet pozew napisać, ma w tym doświadczenie, załatwiła już kilku panom. znaczy to była ewa33, dziewka kafeteryjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
'''''''' Kujawska Co powiecie zostawia wszystko wyjezdża za granice "''''''' A dlaczego wyjeżdża??????? Bo żonce było ciągle mało .......czy może miał już wszystkiego dość ?????? A może4 jeszcze ma nadzieję??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kujawska
moj drodzy dałam ten temat żeby porozmawiać ,ale widze że lubicie się wyśmiewać podszywać pod jnnych jest to żałosne jeżeli wam temat nie odpowiada poprostu nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kujawska
POPROSTU NIE MA TEMATU CZEŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika868
zniecierpliwiony 😘 no cos takiego, znowu cię znalazłam widzę że tu tez jesteś taki "mądry" jak i gdzie indziej ty chyba nie masz nic do roboty na rencie "główkowej" jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×