Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izka2000

Rzucanie palenia- kto się przyłączy!?

Polecane posty

Czyli jak wyzej.Była niespokojna ,gdyż zaczeła sie jej dezynteria.Musiałem przebrać pościel i wykąpać ją.Teraz już panuje nad tym lecz co 5-10 minut była w WC.To kiedy miałem spać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten stan spania mojego 2 godzinnego zaczął się dokładnie 25 listopada i trwał do 15.03 Dziennie jakieś dziecko przychodzilo i odsypiałem te noce.Już było oki po tej dacie lecz załapała wirusa (łącznie ze mna wcześniej) i taka zielona noc dziś była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech miałem nie epatować was swoimi sprawami lecz wymsknęła mi sie kontrola chyba ze zmeczenia.Juz poinformowałem dzieci i ok.17.00 ładuje sie do wyrka.Też nie maja lekko,ponieważ też maja rodziny i dzieci.(wnuczęta nasze)Więc odium cieżaru spływać będzie na synowe czy żieciów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po to jest ten topik,żeby sobie wzajemnie pomagać i wspierać. Nie tylko w rzucaniu papierochów. Również w życiu codziennym. Jestem pewna że Twoja rodzina jest wyrozumiała i z chęcią Ci pomaga. To przecież dla nich też bliska osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście.Dzieci są na poziomie i pomagaja jak moga.Finasowo nie potrzebuje mam wysoką emeryture.Tylko jaki szok nam wywołali urzędasy z Narodowego Funduszu Zdrowia.Podpisali umowę z szpitalem ,który nie posiadal defibilatora czy płuco-serca.Adwokaci z Krakowa do spraw medycznych badali te sprawę 4 miesiace i pare dni temu zakomunikowali mi,ze sama operacja jest trudna do udowodnienia i wycofali sie z procesu.Więc kogo mam oskarzać jak takie przepisy istnieja w naszym państwie?Przecież lekarz wykonywał jak najlepiej a anestozjolog musial recznie reanimowąć przez pól godziny.Kogo obwiniać z tego zespołu?? Dyrekcje szpitala??Nie naszych poslów w sejmie ,ze takie gnioty uchwalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety taki mamy kraj. Ale trzeba sobie jakoś radzić. Ważne że robisz to wszystko dla ukochanej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby rechabilitacja przyniosła efekt Pamieciowy i ruchowy musi dziennie ćwiczyć po kilka godzin.Gdzie takie ośrodki są bez łapówki.Sa tylko sie płaci dziennie ok 500 zł i przebywają w wiekszości obcokrajowcy.Tego rzadu i poprzednich mam serdecznie dosyć.I to nie od paru miesiecy tylko lat.Mam przyjaciela miewszka w Kanadzie.Uciekł w 1984 r przez Wlochy.Dziś jest milionerem w Edmonton.Pokazcie mi takiego co uczciwą pracą dorobił się u nas fortuny??Kolega przez 25 lat miał malarska firme i zatrudniał ok.30 osób.W 2004 r zaprosił mnie z żona do siebie OPŁACAJAC przelot w dwie strony.Stać mnie bylo lecz Przyjaciel miał gest.Przez miesiac czasu przebywałem w US( kaliforni}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu sie juz na tej cafe nie wyprawia to mózg sie lasuje.:D urwią wypowiedz i gdzieś to maja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie:) Widzisz jednym się powodzi innym niestety mniej. Życie. Teraz muszę lecieć:) Odezwe się później 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie istotne gdzie jeszcze byłem teraz jest dzień szary i męczący zarazem.A sił coraz mniej.:O:( Zżymam sie lecz bezsilna wściekłość mi tylko pozostaje.Tak wspaniale opiekowliśmy sie wnuczętami i wszystko obróciło sie przeciwko nam.Teraz cała rodzina ma podwójne obowiazki przedtem sie dzielilismy.Tylko przez jeden durny przepis,który pozwala urzędasom podpisywać a szpitale mają z tego profity.Że procent nikły co ich to obchodzi ze na 5 lat było 6 takich przypadków.Z rozeznania,którymi sie podparłem tyle wynikało przypadków.I co lepsze nie chciano udostepnic mi tego.Dopiero szczegółowe zapoznanie sie w necie z przepisami otworzyło mi te dojścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wam powiem że historia choroby żony liczy 200 stron uwierzycie mi.?Mam oryginał w domu. A w pierwszym dniu nie było mowy o wydaniu tej historii.Net góra jest a oni sie tego nie spodziewali ze uzyskam to.Przysłali pocztą i zaplaciłem za wydruk 76 złotych.lecz cała prawda jest w tym!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie mam podpisów salowych.Tak poza tym łącznie z nazwiskami i kążdymi czynnościami wszystko dokładnie jest opisane.na 15 lekarzy jeden wypowiedział prawde ze to z winy braku sprzętu jest taka sytuacja.Pozostali w zaowalowanej formie mówią taki los był.(sic!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi- dziękuję za wyjaśnienie emotikonek:) co do Twojej sytuacji, bardzo Ci wspólczuję, choć pewnie nie oczekujesz od nas wspólczucia.. Silny z Ciebie facet, skoro tak dobrze sobie radzisz, to z rzuceniem palenia też oczywiście dasz radę! Eh może głupoty wypisuję, ale to dlatego, że nie wiem, co powiedzieć.. ostatniego papierosa wypaliłam jakoś 2 godziny temu i co? i zaczęłam szukać niedopałków, jakichś pochowanych papierosów w szufladach (chociaż nie chowam tam papierosów) ogólnie myślę, że najlepiej będzie nastawić się na ten sądny dzień 10 kwietnia i już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vera icona--uwazajcie na te moja przesladowczynie lubi wzniecać awantury:D Powiem szczerze Real ziomku,ze sie do śmierdziela rozczarowałem bo mi przestaje smakować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RealZomek- a paliłeś kiedyś? Jeżeli nie, rozumiem Twoje niezrozumienie tego co papieros ma polepszyć, ale mając tyle problemów w życiu co FANFI myślę, że ten nawyk palenia ma przynieść jakieś pseudoukojenie złudne odprężenie.. tak to niestety działa, jedni w sytuacjach stresowych zjadają 3 tabliczki czekolady inni palą papierosa.. Jedno i drugie szkodliwe, choć wolałabym już zajadać stres/nudę/ smutek czekoladą- przynajmniej smakuje i nie jest rakotwórcza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cała para poszła w gwizdek tak mozna sprecyzować te moje zapalenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błahahaha. Frajer 🖐️ Nie zadajcie sie z tym człowiekiem. Wyciąga brudy z prywatnych, pozaforumowych wiadomosci. Straszy, szantazuje. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie jadajcie słodyczy bo i tak waga nieco wzrośnie.Póżniej się ustabilizuje i wróci do poprzedniej.U mnie ten stan trwa bardzo szybko 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×