Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marla29

NO+VELLO opinie

Polecane posty

Hej dziewczyny co myslicie o depilacji w no+vello?? zamierzam się tam wybrać, ale chciałabym poznać opinie od osób, które już miały tam zabiegi, tzn po ilu zabiegach efekt ?? chciałabym pojsc na bikini i do wakacji pozbyc sie chociaz troche wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm no coz
potrzebakilku zabiegow conajmniej 5-6 i nik nie da 100 % gwarancji ze wloski po jakism czasei nei odrosna, bo nic nie daje akiej gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej wybierz sie na IPL+RF. Novello to sam ipl ostatnio tam bylam dowiedziec sie co i jak i pani powiedziala mi dokladnie to co jest napisane powyzej,nikt nie daje pewnosci , czasami dopiero po 10 zabiegach pierwsze efekty, nie mowiac o tym ze pani wykonujaca zbiegi totalnie nie widziala o czym mowi,ja balabym sie do niej isc:p Ja jestem po jednym zabiegu IPL + RF i widze kolosoalne postepy, nie mam ok.40% wlosów pod pachami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosienkaaa9
a ja moge smialo polecic novello mialam tam kilka zabiegow na pachy i bikini i jestem zadowolona i z cala stanowczoscia moge powiedziec ze zabiegi sa skuteczne zamierzam wybrac sie jeszcze na nogi ale narazie odkladam pieniazki :::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj bylam
na 2 zabiegu na nogi jestem zadowolona bo wloski nie dosc ze w ogole nie chca rosnac to sa miekkie i slabe nie mam pojecia ile zabiegow bedzie potrzebnych ale juz po 2 widze ogromna roznice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z dziewczynami, bo zabiegi dają efekty. Ja miałam do tej pory zawszeczarne i grube włosy. Golarki, depilatory i depilacja zawodziły. Ale kiedys przyjaciólka powiedziała mi, ze wlaśnie w no vello maja dość tanio i poszłam. Teraz mam juz 4 zabieg na nogi i efekty są imponujace! polecam! nawet panie były miłe i kompetentne, skore do odpowiedzi na moje pytania ;) Ale to zalezy, gdzie jest salon, ja akurat byłam w chorzowie na śląsku, ale ten salon przeniesiono do gliwic ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuleczka a powiedz mi czy te zabiegi sa bolesne? zadzwonilam do novello i panie zapisaly mnie na test, troche sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla zabiegi nie są bolesne tzn czuje się delikatne ukłucie ale nie jest to nic strasznego, zresztą miałam przyłożony wcześniej taki zimny kompres żeby schłodzić skórę daj znać jak to będzie u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgredkaqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq
Zafascynowana tą formą pozbycia się owłosienia zapisałam się do salonu we Wrocławiu. Miałam zrobione po 10 zabiegów na pachy i okolice bikini, wydałam mnóstwo kasy i prawdę mówiąc na początku zabiegów byłam zafascynowana efektami, włosy leciały same, odrastały cienkie i prawie bezbarwne. Na początku zapewniano mnie ze wystarczy 7-8 zabiegów, a jak wspomniałam miałam ich juz po 10!! I co? po 2 miesiącach od ostatniego zabiegu znów mam włosy!!!! Masakra! Oprócz miłej obsługi - żenada, nie polecam niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfawefa
bo generalnie IPL to pic na wodę. Nie ma szans na trwałe usunięcie włosów. Jestem po 8 zabiegach na klatkę i brzuch i nie zauważyłem nawet minimalnego zmniejszenia owłosienia. Włosy odrastają w takich samych ilościach i miejscach. Poszukaj sobie topiku o depilacji laserowej, tam piszą ludzie o różnicach między metodami. Ja się dałem na to nabrać bo jest tańsze (od prawdziwego lasera). Niestety efekt jest porównywalny do opalenia się nad kuchenką gazową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suseeeee
Ja jestem po 5 zabiegu i efekty sa super. Troche sie zmartwilam waszymi opiniami. Jednak mam nadzije ze efekty pozostana a nawet jesli nie ...to wole ta medode od wosku. Mialam straszne wlosy na nogach i jest super efekt. Jesli bym mila chodzic nawet co 3 miesiace to i tak dobrze. Mniej wyjdzie niz za wosk:p 99zl na 3 miesiace nie jest zle :) Maja teraz wybielanie zebow w swojej ofecie i sie zastanawiam czy nie skorzystac bo cena super dla stalych klientow. Tylko musze wyleczyc zabki przed tym zabiegiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novellowiec
Ja jestem po dwóch zabiegach na klatę i brzuch i zostały mi pojedyńcze włosy. Zastanawiam się czy iść teraz na trzeci zabieg czy poczekać aż mi odrośnie więcej. Pani mówiła, że efekty są zależne od koloru włosa, ja mam dosyć ciemne owłosienie, może dlatego. Ogólnie to jestem zadowolony, efekt jest lepszy niż się spodziewałem. Jeśli chodzi o cenę to też jest w porządku, dostałem zniżkę na pierwszy zabieg więc jest git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do facia wyzej
im ciemniejsze wlosy tym lepiej wlasnie przykazdym rodzaju depliacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowww
Ja polecam zabiegi w no vello. Korzystałam z nich w Poznaniu, robiłam pachy i nogi. Efekty zdumiewające, a cena zachęcająca. Dodatkowo zawsze można się załapać na jakieś promocje. Szybko i nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIkkki
DRAMAT!!! OSZUSTWO!!!, szkoda wydawac kasę na ten pic na wodę, lpolecam Laser!!! a nie to coś IPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dast
ja co do koelzanki ktora mowi ze ipl + cos tam ze po jednym zabiegu nie ma 40% wlosow to wezcie jej nie sluchajcie, kazdy peirwszy zabiweg tak wyglada, a szczerze pwoeim ze ne+vello obsluga swietna, super babeczki nie ma co sie wstydzic i krepowac pelen profesjonalizm, a co do efektow to sie zobaczy, ale bardzo dokaldnie robia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dbay
HAha IPL to laser - niedoinformaowany xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila33
Właśnie szykuję się jesienią na jakieś 3 zabiegi. Robię tak od kilku już lat i generalnie nie mam włosów, choć jakieś tam drobne odrastają. no ale tak jak piszę - muszę robić co roku z 3 zabiegi. Chyba tak to właśnie jest z no+vello. Choć przedramiona robiłam diodówką i też pojedyncze włosy odrastają. Ale generalnie jest to ułatwienie w życiu, jeśli komuś włosy bardzo przeszkadzają a golic się nie lubi. Natomiast jestem zachwycona efektami po no+vello na skórze na udach i brzuchu. Naprawdę różnica w jędrności i zmniejszeniu cellulitu kolosalna! Ale poświęcenia trochę było, bo najpierw był zabieg laserem frakcyjnym Mixto, który pobudzał skórę do regeneracji a potem aż 6 zabiegów no+vello i jeszcze 10 biostymulacji ultratone. Kosztowało w sumie w promocji 2 tysiące. Ale jak dla mnie było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×