Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malinowapokusa

Pytanie do dziewczyn z kielc :)

Polecane posty

Gość malinowapokusa

siema. jestem z kielc, mam niecałe 15 wiosenek {ale każdy mi mówi, że wygladam na o wiele starsza} ale nie ważne :)...szukam nowych znajomych {kolezanek} bo te co tutaj mam aktualnie to na prawdę :( nie pasujemy do siebie pod zadnym wzgledem. moze dla kogos temat wyda sie glupi wiec takie osoby niech lepiej nie odpowiadaja. jezeli ktos chcialby sie zapoznac :) to prosze napisac moze sie jakos dogadamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowapokusa
a to fajnie :) przydałoby się też mieć nowych kolegów więc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×