Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama 17latki

17 latka i kwota alimentów

Polecane posty

Gość mama 17latki

mam17 letnią córke na którą dostaję 150 pln alimentów mam szanse na wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waran zielony
wejdź na stronę kancelarii adwokackiej,u dołu znajdziesz arkusze utrzymania dziecka-dobierz stosowny do wieku,wypełnij wpisując ceny po przecinku-kalkulator sam tobie obliczy-przeczytaj na temat alimentów to co piszą sami adwokaci tu na cafe poszperaj-znajdziesz wiele tematów dotyczących alimentów-znajdziesz na pewno coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamella
Błagam cię, za tyle to można psa utrzymać, nie nastolatkę! co za pytanie, czy dostaniesz więcej - to oczywiste, tak kwota jest zwyczajnie śmieszna. Za chwilę matura, będzie potrzebowała jakichś kursów przygotowawczych, jeśli ma się dalej uczyć, angielskiego.. Utrzymanie dziecka w takim wieku kosztuje grubo ponad tysiaka, i to bez szaleństw. jakim cudem juz dawno nie podniosłaś tego do jakiejś realnej kwoty? więcej bezrobotnym przysądzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu nie chce tego podsumowac
?w tym arkuszu nie mogę podsumowac tych rubryk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 17latki
nie mogę oworzyc pliku do linku który mi wysłał waran zielony do arkuszy alimentów wyskakują same hieroglify co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 17latki
to nie tak przez jakiś czas oprócz pieniędzy zasądzonych ona dostawała gotówke do ręki że takpowim no książki czy na kurs angielskiego dawał jej 250-350 miesięcznie więc się nie czepiałam bo nie było czego ,ale to się skończyło i bez szykan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
Oczywiście że masz szanse. p.s. A dlaczego skończyły się te dopłaty? p.s.2. A te arkusze kalkulacyjne wypełnij szczegółowo i wydrukuj w pięciu egzemplarzach. W zależności od gramatury papieru powinno wystarczyć na 5-15 dni. DO PODCIERANIA DUPY. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 17latki
nie mam pojęcia czemu się skończyły zmienił numer telefonu wcześniej nie odbierał od niej nie odpisywał na smsy piniążki które dostawała miała dla siebie na kosmetyki książki czy nawet na pizzę ze znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
A od kiedy nie widzieli się z córką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waran zielony
mama 17 latki wpisz w wyszukiwarkę "Koszt utrzymania małoletniego - nowe arkusze kalkulacyjne",kliknij i ukaże sie tobie stronka-na dole stronki znajdziesz 4 arkusze w zależności do wieku-wybierz stosowny-wpisuj ceny po przecinku to jest link www.grzybkowski-guzek.pl/tekst/id/177 a kancelaria ma link http://www.grzybkowski-guzek.pl - szukaj w -klienci indywidualni w alimentach-na dole po lewej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
www.grzybkowski-guzek.pl/tekst/id/177 Wydrukować na papierze toaletowym. KONIECZNIE! Bo inaczej sąd nie przyjmie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waran zielony
mama 17 latki nie słuchaj płacącego-ja przedstawiłam w sądzie wypełnione arkusze-sędzina powiedziała że SĄD ZNA TE ARKUSZE-otrzymałam na 10 latka 800 zł-wykazałam możliwości zarobkowe-ojciec dziecka jest z zawodu monterem instalacji wod-kan,ma ukończone kursy spawania 3 metodami-z takim zawodem znajdzie pracę na każdej budowie-może prócz instalacji wodnej ,instalować całą instalację grzewczą z resztą skora ja mogę zarabiać (z premiami) 1800 zł to niby dlaczego tatuś tyle nie może? 800 zł to niecałe 45% mojej pensji-jest jedno dziecko a więc nie widzę żadnych przeszkód aby tatulek płacił mniej. jestem w stanie "załatwić" tatusiowi pracę na budowie zgodnie z jego zawodem i kwalifikacjami-przy 8-10 godzinach zarobiłby 4-5 tys z pocałowaniem ręki myślę że tłumaczenie sie ojców że nie ma pracy czy tez kwalifikacji niczego nie zmieni-skoro facet 5 lat wcześniej nie mógł znaleźć pracy i teraz znowu tym samym się tłumaczy nie jest dla Sądu odpowiedzialnym człowiekiem i takiemu nic nie pomoże kwalifikacje przez 5 lat można zmienić czy tez się wyuczyć konkretnego zawodu (nadal w domach rzemiosła jest przyuczenie do zawodu,można również w urzędach pracy zapisać się na wszelkie kursy przyuczeń do różnych zawodów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie
nie rozumiem dlaczego płacący tak się wściekasz-zapewne wypełniłeś arkusze i wyszło dużo więcej aniżeli płacisz-sam pewnie wybałuszyłeś swoje gały z niedowierzania że koszty dziecka są tak ogromne sam widzisz miągwo z jakim trudem wychowania dziecka borykają się matki czy tez ojcowie którzy w pojedynkę ten trud zmuszeni są ponosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 17latki
on jest kierowcą tira więc pewnie często go nie ma ,ale od dwóch lat prawie ma ją głeboko gzieś ja zarabiam z nadgodzinami i premią od 14oo do 1800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
"ja mogę zarabiać (z premiami) 1800 zł to niby dlaczego tatuś tyle nie może? 800 zł to niecałe 45% mojej pensji-jest jedno dziecko a więc nie widzę żadnych przeszkód aby tatulek płacił mniej." I logika waran zielony poszła się ...., znaczy na grzyby. Poszła :classic_cool: Liczymy: - od ojca na dziecko - 800 zł - od matki na dziecko - 800 zł = 1600 zł Matce pracującej zostaje na siebie 1000 zł. Ojcu (pracującemu) zostaje 1000 zł. Jest logika? NIE MA!!! czytam sobie -> potrzebujesz jakiegoś wyliczenia? p.s. wściekasz to się (ewentualnie) ty. Warunek - jesteś suką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 17latki
barania łąko placący po pierwsze sam sobie ciągnij po drugie od tego czasu nie daje jej kasy czt 2lata ,a ze jest facetem twojego pokroju to póki mogłam utrzymywałam nas sama ale w imię czego pytamw końcu to jego psi obowiązek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 17latki
dzięki waran zielny już mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
Ja napisałem: "Kręcisz jak stara lodziara!" mama 17latki napisała: "sam sobie ciągnij" Jadłem herbatnika. Popijałem herbatą. Przeczytałem....... ...... i mam, qrwa, : - monitor do mycia - ściane do malowania- - i portki do prania... :classic_cool::classic_cool: :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 17latki
placący jeszcze jakieś mądrości ludowe masz w rękawie ?dla mnie twoje opinie nie mają znaczenia i możesz już sobie dac spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
Mam. Fakty: - ojciec płaci 150 zł alimentów, a mógłby wielokroć więcej - od dwóch lat nie ma kontaktu z córką - ty nic z tym nie robiłaś przez (co najmniej) tak długi czas. Wnioski: - należy pozbawić cię, lub ograniczyć, władzy rodzicielskiej - jak najszybciej Rozumisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
"""""mam17 letnią córke na którą dostaję 150 pln alimentów mam szanse na wiecej? """""" Jak oczekujesz odpowiedzi to najpierw przedstaw informacje. Alimenty to choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 17latki
po pierwsze rozumiesz po drugie napisałam że sobie radziłyśmy i dalej radzimy po trzecie to ojciec powinien zabiegac o kontakt z córką a nie ja go zmuszac do owych kontaktów większa kasa jest potrzebna na jej zainteresowania tzn na nowy aparat fotograficzny i skąd ta agresja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 17latki
a tak na marginesie to coś z wami facetami jest nie tak jak matki chcą wysokich alimentów to są zachłannymi s----mi jak mają niskie ,to zabrac im dzieci i gdzie tu logika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
po piersze - rozumie :classic_cool: po drugie: JAK TO "radziłyśmy i dalej radzimy"? Na "zarobek" dziecko wysyłasz? po trzecie - jeszcze dwa lata temu ojciec dawał "do ręki" dziecku dwukrotność "oficjalnych" alimentów, a teraz 17 letnia pannica nie wie dlaczeo ojciec nie chce jej znać?? Na aparat fotograficzny :):):) Jaka agresja? Lalka - kręcisz jak stara lodziara* :classic_cool: *nie chodzi o "robienie" lodów, tylko o "kręcenie" lodów. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
A tak na marginesie - rozumisz takie subtelne pojęcie: "dobro dziecka"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 17latki
nie masz nic do roboty ze ciągle siedzisz przy monitorze ? zadałam pytanie dostałam odpowiedz a z tobą rozmawiac nie muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
Do mama 17latki. Ty na pewno ją wychowujesz a nawet majtki jej pierzesz.Rób to ale na własną odpowiedzialność i własny rachunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mamy 17latki możesz starać się o więcej ale to zależy ile ma dochodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×