Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malinowapokusa

co sądzicie o sklepach z odzieżą używaną?

Polecane posty

czytałam dużo o tym i większość dziewczyn jest zachwycona, robi tam zakupy itd. kiedys poszlam szukac na sienkiewicza {w kielcach :P} ale niestety obeszłam wszystkie lumpeksy i nic...;| . nie wiem czy się opłaca kupować tam rzeczy? kiedy są dostawy żeby były jakieś fajne ciuszki? jak coś ktoś poszedłby ze mną bo się na tym zna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie uzywam tego wszystkiego
takie sklepy sa super, czesto tam zagladam, mam pelno ciuchow :) i chodze oryginalnie i ladnie ubrana, przynajmniej nie mam tego co wiekszosc lasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasem zaglądam jak mam dużo czasu,ale ogolnie nie przepadam za tymi sklepami.Rzadko można kupić cos fajnego i teraz juz nie jest tak tanio jak dawniej,rzadko sie to naprawdę opłaca.No i fakt,to sa sklepy dobre dla ludzi,którzy mają jakiś oldschoolowy styl,bo nie ma tam raczej ciuchów,które są aktualnie na topie,a że ja mam raczej zwyczajny styl,to baaardzo rzadko znajduję coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogagoga74
Właściciele ostatnio bardzo się wycwanili i na fajne,markowe ciuchy wystawiają niebotyczne ceny...Ostatnio zdziwiły mnie ceny młodzieżowych podkoszulków-30 zł. A jeszcze rok,półtora podobne kupowałam po 10-15 zł. Kobieta nie dawała wiary,że w pobliskim sklepie jest prawie okrągły rok wyprzedaż nowych,markowych koszulek po 39zł.I tam właśnie kupiłam synowi dwie sztuki... Zauważyłam też,że w sklepach z używaną,markową odzieżą jest coraz mniej klientów...A kiedyś tak nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo lubię takie sklepy, ale mam pecha- rzadko udaje mi się znaleźć coś fajnego. Zupełnie tak samo jak jadę na grzyby - każdy znajduje jakiś super okaz, a ja wracam z pustym koszykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje w SH sportowe (wygodne) ubrania dla dzieci do przedszkola, na plac zabaw i do lasu. Na takie zabawy szkoda mi wydawac kase w sklepach markowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to ludzie (nie wiedzieć czemu) nie przyznają się, ze kupują w lumpeksach :P Wciąż u nas panuje jakiś rodzaj wstydu przed tym. A moim zdaniem zupełnie niepotrzebnie bo po co przepłacać w drogich, markowych sklepach skoro w lumpeksie można fajne ciuszki dostać? ;) Polacy się nie przyznają, ale kupują w nich na potęgę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylo tu gdzies
ogolnie odziez drozeje i jeszcze podrozeje o 50%, bo ceny bawelny poszly trzykrotnie w gore, a energia znow o 20%, koszty pracy, tez.. nasze sploczenstwo chodzi kiepsko ubrane, a bedzie jeszcze gorzej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiscie nie mam nic przeciw,ale odraza mnie zapach jak wchodze,i wole czasem dolozyc pare groszy i wiem,ze jest nowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też to jakoś specjalnie nie odrzuca ale wiadomo, że pewnych rzeczy jednak nie kupi się w takich miejscach. No i trzeba tez miec sporo cierpliwości i czasu, żeby wyszukać w tej stercie ubrań coś naprawdę fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturia
Zakupy w lumpeksach to prawdziwa przygoda :D Faktycznie trzeba sporo czasu poświęcić aby coś znaleźć i to zwykle znajduje się spodnie zamiast bluzki :)) Na pewno ceny są często niższe niż na nowe ubrania. To prównanie, że w lumpeksie za 30 a w sklepie z nowymi ubraniami za 39 zł to nie wiem. Są nowe jakieś ciuchy za 15 ale i za 300 zł. Może te w lumpeksie to były te za 300 jako nowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senpo.pl
W sumie to nie przeszkadzają mi,a czasem można tam wypatrzyć coś naprawdę fajnego i dobrze się ubrać. Ale trzeba mieć na to sporo czasu oraz cierpliwości... Pozdrawiam www.Senpo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×