Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nhnhnhnh

3 mies.dziecko spi 10 h bez przerwy

Polecane posty

Gość nhnhnhnh

nie dostaje jescw nocy. jaki to ma wplyw na mozg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak tyle tylko
moja tez tak miala od konca 3 mies przesypiala cale noce jest normalnym zdrowym dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhk
a nie powinno dostawac jesc do 6 miesiaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaWiktoriiiiii
Moja ma 2 miesiace i juz od dawna śpi w nocy po 8 h. to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhk
karmisz ja sztucznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Ciesz się. Skoro nie budzi się na jedzenie to znaczy, że nie potrzebuje. Mój syn od końca 2 miesiąca przesypiał 8-9, a czasem 10 godzin, a jak miał 3,5 miesiąca trafiliśmy do szpitala i tam mu się poprzestawiało :-o I znowu się budzi w nocy minimum raz na karmienie. Karmię piersią na żądanie. Ma teraz skończone 4 miesiące i chyba zacznę na noc dawać mu na moim mleku kleik ryżowy, może znowu będzie przesypiał te 8 godzin :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 miesiaczniak??
nie budzi sie, bo jak nie ma jedzenia, to spada poziom cukru we krwi i nie ma sily sie obudzic. zapada w letarg. kolo sie zamyka. pokarm w nocy jest trzy razy tlustszy i lepiej wplywa na rozwoj mozgu. wiec nie wydaje mi sie, ze takie przeglodzone dziecko jest zdrowe.. fizycznie moze i tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uspokujta sie
tak to normalne ciesz sie i spij spokojnie. moje tez tak spaly. od 23:00 ostatnie karmienie do 7-8 rano. Bomba! Nie narzekaj. To nie ma zadnego negatywnego wplywu na mozg. Nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defaf
na cycu, czy sztucznym jedzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defaf
na cycu, czy sztucznym jedzeniu? a do kiedy budzic na karmienie w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zroznicowana
Moj tez tak spal :) I zadnego negatywnego wplywu na jego mozg to nie mialo :P Ciesz sie ze masz takie spokojniutkie dziecko,niektore to budza sie po 3x w ciagu nocy na jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defaf
a w jakim jest wieku teraz? skad wiesz, ze nie mialo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zroznicowana
Teraz ma 2 latka i 5 miesiecy i rozwija sie bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaamma
moja córcia też tak spała, teraz ma 1,5 roku jest zdrowiutka, śpi pięknie całe noce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zroznicowana
No moj tez wlasnie tak spi do tej pory,klade go spac kolo 22 a budzi sie przewaznie kolo 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mała
na cycku od 5 doby życia przesypiała całe noce, teraz ma pół roku i czasem już się budzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamama26
mi neonatolog też mówił o spadku cukru i że dlatego się niebudzi i kazał budzić ale niemowlaka.. ale jak mały ma 3 miesiące i ładnie przybiera na wadzie to niech śpi - ciesz się i waż go raz za czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do karmienia sie wybudza noworodka, czyli dziecko do 1 miesiaca zycia... pozniej ejst to juz niemowlak i jak spi to dobrze :) podczas snu rosnie :) nic tylko sie cieszyc ze przesypia cale nocy... takie dziecko jak jest glodne to juz samo daje o tym znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mi sie zd
aje, ze trzeba karmic. do 6 czy 7 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskata
zazdrszczę :) moim zdaniem nie masz się czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna sprawa i ciesz sie
Moj synek "dopiero" zaczal przesypiac noce jak mial 5 miesiecy, ale mojej kuzynki corka jak miala 6 tygodni, a ze przybierala na wadze ladnie i zdrowo i ladnie rosla (nadal tak jest, a ma 7 miesiecy) to nie musiala jej budzic na dodatkowe karmienie. Dzieci butelkowe zazwyczaj o wiele szybciej przesypiaja noce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna sprawa i ciesz sie
tez mi sie zd aje, ze trzeba karmic. do 6 czy 7 miesiecy Bzdura i zle wam sie wydaje :) Moj syn ma 2 lata i nie je w nocy odkad skonczyl 5 miesiecy, a jest duzym bardzo ladnie rozwiajajacym sie chlopcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..aha.....
to dlatego nastepne pokolenia sa coraz bardziej debilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananamana
To ja czegos nie rozumiem, dziecko nie budzi sie powiedzmy po 5h snu bo ma tak malo cukru w organizmie, ze nie jest w stanie a po nastepnych 5h (lacznie 10h) juz ma tyle cukru zeby sie obudzic mimo ze nic nie jadlo? Bardzo ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba chodzil
o o to, ze rano matka budzi i karmi w koncu. a dziecko jest senne caly czas i tak. nie ma co przesadzac w zadna strone, ale dziecko wedlug mnie powinno ze dwa razy zjesc w nocy. takie trzymiesieczne na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzeba budzić w nocy na karmienie! moje dziecko jak sie urodzilo bylo miesiac w szpitalu, i przy wypisie lekarz neonantolog, zastepcam ordynatora powiedzial mi jasno i wyraznie - dziecka w nocy nie budzimy do jedzenia, karmimy w NOCY oczywiscie na zadanie :) dodam ze karmie butlą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysleze trzeba
moja znajoma nie budzi dziecka odkad mialo 3 czy 4 miesiace. teraz ma prawie 7 i jest dziwne.. spi po 11 godzin, jest ospale. ledwo siedzi, nie przekreca sie z brzucha na plecy i nie pelza. wlasciwie to lezy jak kloc. nie opuscila mu lozeczka o poziom nizej, bo jest nieruchawe, i nie wypadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiast sie cieszyc
moja ma 15 miesiecy i dopiero od 2 tyg spi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysleze trzeba
skoro ten pokarm w nocy jest tlustszy i lepiej wplywa na rozwoj mozgu, to trzeba karmic.. zreszta na opakowaniu sztucznego mleka napisane jest, zeby karmic 6 razy na dobe. czyli co 4 godziny. w nocy tez. czy to nie jest lenistwo rodzicow, polozyc dziecko wieczorem i isc sie wyspac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×