Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malinowa piwonia

meldunek ex

Polecane posty

Gość malinowa piwonia

co zrobić w sytuacji takiej że była zona mojego mezczyzny jest nadal zameldowana u niego? Czy da się cos z tym zrobic? czy powinnam go odwiedzac u niego gdy tamta jest zameldowana? nie zyją z ex zoną już 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatatatatatatat
wiesz niewiem czy to do końca prawda,ale mój swoja zone wymeldował.Wyprowadziła sie bez podania adresu.On to poszedł zgłosic do urzedu ze nie ma jej w domu od 4 miesiecy,nie zna jej aktualnego adresu i ponoc urzad samoczynnie ja wymeldował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinoa piwonia
mi to nie przeszkadza ze ktos tam jest zameldowany tylko aby nas nie nachodziła ale mysle, że ta kobieta ma klasę i nie bedzie takich rzeczy robić, mam nadzieję rozwód nie był przeze mnie wiec po co miałaby mącić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa piwonia
nie znasz sprawy to sie nie wypowiadaj nie są małzeństwem od dwóch lat, poznał mnie jak już byli dawno po rozwodzie, dom jest jego ale tylko zostało to zameldowanie, ex sie wyprowadziła i tylko pytam o to zameldowanie jak to załatwić jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia w tej sprawie to nie zasmiecaj forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa piwonia
i nie zyczę sobie aby ktos mi tu ublizał, że niby nie mam klasy? prosze stosować tu zasady dobrego wychowania albo nie wypowadac sie na moim temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
A masz klasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz puszczaja jad
zmierzli histeryczki! Moze dziewczyna mysli powaznie o tym facecie, planuje z nim przyszlosc i ma jej nie przeszkadzac, ze ex moze w kazdej chwili zawitac do domku?? Mozgów nie macie ? I gowno nie klase ma ta ex, bo skoro dom jest jego to honorowo powinna sie wyprowadzic, a tak pewnie liczy, ze kiedy mezulek sie przekreci to cos jej skapnie! Piwonio mozna pozbyc sie balastu, jesli przez jakis okres czasu nie pokazuje sie w miejscu zameldowana ( chyba 2 msc ) Musi gosciu to zglosic w urzedzie, oni to sprawdza i sami wymelduja. A wy krowy z klasa milczec!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale....
05:58 [zgłoś do usunięcia] juz puszczaja jad zmierzli histeryczki! Moze dziewczyna mysli powaznie o tym facecie.... :D źle powinnaś dodać .....i o tym domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz puszczaja jad
No nie ma pokazac klase i zaproponowac mieszkanie pod mostem?? Hipokryci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale....
Najlepiej znaleźć fajnego faceta /w domyśle fajny, bo ma mieszkanie/ a potem się wpasować komuś do domu nie mając swojego, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale....
05:58 [zgłoś do usunięcia] juz puszczaja jad " zmierzli histeryczki! Moze dziewczyna mysli powaznie o tym facecie, planuje z nim przyszlosc i ma jej nie przeszkadzac, ze ex moze w kazdej chwili zawitac do domku??" :D jak facet pozwoli, to ona zawita to rolą faceta jest tak zrobić,żeby nie zawitała ale on może chce, żeby tamta zawitała, skoro jeszcze do tej pory jej nie wymeldował :) Mozgów nie macie ? I gowno nie klase ma ta ex, bo skoro dom jest jego to honorowo powinna sie wyprowadzic, a tak pewnie liczy, ze kiedy mezulek sie przekreci to cos jej skapnie! :D ano skapnie, zwłaszcza, że jak podejrzewam nie mieli rozdzielności :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale....
:Di jeszcze należy dodać, że... piwonia się z tym liczy,że facetowi może się stać coś złego, a wtedy ona, biedna będzie w tarapatach, bo faceta eksa będzie rościła sobie może jakieś prawa do ..... "prawie piwonii" domu :) biedna piwonia ;) ..... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale....
a i jeszcze do tego wpisu komentarz: 20:22 tratatatatatatatat "wiesz niewiem czy to do końca prawda,ale mój swoja zone wymeldował.Wyprowadziła sie bez podania adresu.On to poszedł zgłosic do urzedu ze nie ma jej w domu od 4 miesiecy,nie zna jej aktualnego adresu i ponoc urzad samoczynnie ja wymeldował." nie wiesz, czy to prawda, to może sprawdź, żeby się potem nie okazało,że sformułowanie " samoczynnie ją wymeldował == żona leży zakopana w ogródku /to by wiele tłumaczyło ;)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwonio
jesli ex twojego faceta, nie jest wspołwłaścicielem domu czy mieszkania, nie mieszka tam przez okres 3 miesiecy, to facet może się udać do meldunku, przedstawic sprawe na pismie i zostanie wymeldowana. Jesli jest wspólwłaścicielem, to bedzie tam mogła mieszkac do bólu w sensie meldunku. Zostaje sprawa o eksmijsę, ale i tu będą schody. Wystarczy że pojawi sie parokrotnie, cos wpłaci a konto rachunkow i nie ma bata nie ruszy jej. Ale na twoim miejścu, wiedząc ,ze mozesz tamta spotkac w tym mieszkaniu, ja bym nie poszła. Nie rób z siebie kwiatka do kożucha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jest tam zameldowana to znaczy ze moze liczyc na polowe mieszkania ....zatem nalezy jej sie splata w polowie za mieszkanie ..albo pieniazki do raczki albo...kawalerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
Ale wy głupie cipcie jesteście!!! {cool]:classic_cool: Meldunek nijak się ma do: - własności nieruchomości - podziału majątku Wymeldować niemieszkającą jest bardzo łatwo (i za darmo). Cipska głupota mnie zawsze zaskakuje :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie jest latwo wymeldowac kogos...moj ex sam sie wymeldowal a mimo to musial sie wstawic w urzedzie i potwierdzic ze tam nie mieszka zebym mogla go wyrzucic z nominacji...kiedy szedl by na udry wcale tak lat6wo by nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_g
witajcie! mam pytanie może ktoś byl w podobnej sytuacji co ja i jakos może mi doradzić a moanowicie:mieszkam z dziećmi w mieszkaniu(komunalne) , którego głównym najemcą jest mój były mąż (od kilku lat przebywa za granicą).Dodatkowo w tym mieszkaniu zameldowana jest jego matka(też mieszka na stałe za granicą).jak moge pozbyć sie ich ?bije sie że któregos dnia zwalą mi się na głowe ;( doradziecie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
Wpasowałaś się im do mieszkania, a teraz chciałoby się ich wyślizgać? To chyba nie ładnie jest... A kto jest głównym najemcą? Znaczy: z kim spisana jest umowa najmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_g
nie jestem tak zimna i wyrachowaną osoba .chodzi mi o święty spokój poprostu.mielismy"parę" niefajnych historii mój ex ma wyrok za znecanie sie nad nami fizyczne i psychiczne...i mój ex podpisywał umowę ...boje sie że wróci z tej zagranicy i znowu wszystko sie zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×