Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zosia samosia1

Poligon doswiadczalny- reaktywacja :)

Polecane posty

Jasio przybiega do mamy i mówi -Mamo,mamo widziałem jak tatuś robił cos z pokojówką -Taak a co takiego? -Najpierw ja całował,a potem dotykał.Potem poszli do gabinetu rozebrał ją i wsadził........ -Dobrze synklu, w niedzielę podczas kolacji opowiesz to,żeby wszyscy wiedzieli.Nadeszła niedziela,rodzina przy stole i mama daje znak synkowi,żeby zaczął mówić; -No więc tatuś całował dotykał pokojówkę,pózniej zabrał ją do gabinetu rozebrał i wsadził......wsadził........Mamo jak się nazywa to co ssiesz szoferowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadzio poszedł sie wysikac za dom i podglądnał go wnuczek zapytał - dziadzio co ty tam trzymasz - A to ślimak odpowiada dziadzio -Pewnie że ślimak bo do chuuja niepodobny ********************************************************* ********************8 Rano w biurze: - Stary, skąd masz takie limo pod okiem?! - A, bo jak się wczoraj wieczorem modliliśmy przy stole i właśnie mówiliśmy "ale zbaw nas ode złego", to niechcący spojrzałem na teściową... ********************************************************* *****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze parę żartów zostało z wykasowanego mojego tematu.Było na nim 600 sztuk żartów.Wklejałem je ok.miesiąca.Wszystko poszło w niwecz przez nieodpowiedzialną osobę pracujaca na cafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×