Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iwonka333

kłucie prawego jajnika

Polecane posty

Gość napisz
a potrawfisz określić jaki masz śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz
ojejkuuuu to nie długo termin @ a ty się starasz o dzidzię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejkuuuuu
Dodam ze moja wrazliwosc sutkowa :) zaczela sie wlasnie od dni plodnych i raz jest mocniej raz mniej dokuczliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka333
tak, wg mnie zdecydowanie PŁODNY i to , co dziwne, mam taki juz od 10 dnia cyklu..... zwykle przy moich cyklach 30-dniowych taki śluz pojawiał mi sie ok 13-14 dnia, albo i nawet później. A tym razem jest tak wcześnie. A czemu pytasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz
iwonka333 jak masz śluz przezroczysty rozciągliwy to masz dni płodne jak jest lepki biały to jesteś już po owulacji ale raczej chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejkuuuuu
Staram ale bez zadymy tzn jestem spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytrtyyyt
to wyrostek i az promieniowanie idzie do jajnika, tez tak mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka333
dzięki, to kłucie jajnika to chyba faktycznie zbiżająca sie owulacja. Nic tu lepszego nie wymyślimy Dzięki dziewczyny pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz
a i może być też wyrostek tego nie wykluczam, ale poczekja ze trzy dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz
ojejku a coś poza bóle piersi jakieś inne objawy może zwiększona ilość śluzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że nie miałaś torbieli w tamtym miesiącu nie oznacza że nie możesz go mieć teraz.Ja byłam w szpitalu ponieważ pękła mi torbiel.Miałam wyjść do domu i na rutynowym usg okazało się że w ciągu 2 dni urosła nowa torbiel na chyba 6cm. Na dobę rosła 1,5cm;] więc możesz mieć od tygodnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz
iwonka333 jak byś chciała dzidzie to masz to tego najlepszy moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka333
poczekam, poczekam :) dzięki ale przyznam się szczerze, że zaniepokoiło mnie to m.in dlatego, że (i tu wiem, ze zaraz będzie krzyk, ze stara a nie zna sie na antykoncepcji) ..., brałam tez pod uwagę wpadke ciązową. Powiem Wam dlaczego : bo 3 lata temu zaszłam w ciążę (poroniłam niestety w 4 tygodniu) w 19/20 dniu cyklu !!!!! - wyobraźcie sobie jaki to był dla mnie szok . (oczywiście przy przerywańcu). W ogóle nie brałam pod uwage, ze w 19/20 dniu cyklu można wpaść ! A JEDNAK !!!! dlatego teraz, mimo, ze był to 8 dzien tym razem - tez sie zaczełam zastanawiac, bo już mnie chyba nic nie zdziwi na tym świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz
iwonk333 jest dopiero w 14 dc przy cyklach 30 tzn że prawdopodobnie owulacji jeszcze nie miała i bół wynika z tego że pęchężyk rośnie i jescze nie pękł ma jeszcze kilka dni na to aby pękł a torbiel robi się właśnie gdy pęcherzyk nie pęknie i ciągle rośnie moim zdaniem jeśli do tygodnia ból nie ustąpi to wtedy może iść do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz
no właśnie przy stosunku przerywanym też można zajść bo w płynie ejakulacyjnym też są plemniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka333
no i widzisz tu są zdania podzielone : jedni mówią, ze są inni, ze nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejkuuuu
Napisz :) napisze tak ja jestem zawsze bardzo wigotna, dzis rano zauwazylam na papierze duzo mlecznego wodnistego sluzu, ale to tyle, chyba mam tak zawsze na okres albo moze jest bardziej klejacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka333
a może ja mam w tym miesiący po prostu wcześniej owulację ??? no skoro i śluz płodny już od 10 dnia, i kłucie jajnika od 11 dnia .... moze to tak jest ? owulacja moze chyba wystąpić wcześniej niz nam sie wydaje z obliczeń ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejkuuuu
Pewnie ,ze moze tym bardziej, ze nie jest pewne czy bol owulacyjny wystepuje przed, w trakcie czy po owulacji, Co do plynu ejakulacyjnego jest tak jak pisze...napisz i nie inaczej...a wysportowane plemniki sa wstanie przezyc w dogodnych warunkach do 5 dni juhhhhu :) Napisz ty starajaca , w ciazy czy mama???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz
jetem już mamą i się staram o drugie i dzisiaj mam termin @ ale na razie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz
ajejkuuu właśnie w ciąży też wzmaga się wydzielanie śluzu w postaci mleczno białego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka333
Napisz - to ja osobiście trzymam kciuki, zeby @ nie nadeszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz
ojejkuuu ja też miałam na początku tygodnia ze dwa trzy dni sporo śluzu aż się zdiwiłam teraz już się unormował ale ciągle mam wilgotno a temperatrure mierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz
no Iwonka333 zobaczymy czas pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka333
Będzie dobrze , zobaczysz !!!!!!!!!!!!!! w sumie, to jakby to moje kłucie jajnika "coś przyniosło" to też bym sie nie obraziła :) ale, u mnie marne szanse. Ale za Twoje starania trzymam mocno :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz
no Iwonka jeszcze możesz zadziałać jeśli tylko są oznaki śłuzu płodnego to strartuj jeszcze dziś może akurat sie uda może po tym że w 8 dniu było przytulanko może coś być ale zwiększ szanse zaczynaj jeszcze dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka333
no niestety, narzeczony w delegacji.....:( wraca dopiero za kilka dni :( w sumie to nie planowałam, ale .... cięzko podjąc taką decyzje świadomie, ale jakby sie tak "samo zrobiło" ..., no wiecie... to bym sie chyba jednak cieszyła. pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka333
Ups.... no teraz to juz mnie tak SOLIDNIE tem jajnik zakłuł..... :( co za czort ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz
no to jak tak kłuje to pewnie szykuje się do pęknięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejkuuuuu
Iwonka...dokopalam sie do mojego notesu gdzie wszystko zapisuje...ja w tym cyklu mialam owulacje 14,15 tak przypuszczam a 21dc dostalam takiego bolu jajnka, ze mnie skrecilo trwalo to co prawda z 5 minut i tak sie tez zastanawialam jak to mozliwe.... Napisz no to po pierwsze gratuluje, ze jestes juz mamuska i zycze zeby @ sie nie pojawila. Ja temp. nie mierze nie mam poprostu cierpliwosci...a co do wczesnych objawow ciazy to jestem zielona czasami cos tam podczytuje i tez chcialabym zeby sie udalo :) Napisz jak wiesz cos wiecej to prosze podziel sie z nami...jak to bylo u Ciebie z 1 ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×