Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kelner_23

erekcja a masturbacja

Polecane posty

Pytanie do facetów: czy masturbujecie się zawsze, gdy macie erekcję, czy nieraz pozwalacie mu opaść bez tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenek_waligrucha
Ja zawsze nawet na ulicy jak mi stanie to siadam na przystanku i sobie wale!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister germany*
znajoma mi opowiadala, ze kierowca bus podczas jazdy sie zadowalal ...byl pewien, ze dziewczyny go obserwuja... :-) a co z ruchem na drodze.... !!!!! reality show :-9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zeszłym roku gazety pisały o takim przypadku: "W poniedziałek 2 kwietnia doszło do kolizji w okolicach Uniechówka w gminie Debrzno. Z pozoru normalne zdarzenie okazało się niecodzienne ze względu na kierowcę który je spowodował. Gdy wyciągano mężczyznę z zakleszczonego volkswagena okazało się, że zarówno spodnie, jak i bieliznę ma opuszczoną do kolan. Obok na fotelu pasażera leżała sterta erotycznych gazet. Człuchowska drogówka potwierdza, że takie zdarzenie miało miejsce, ale przyznaje zarazem, że brakuje dowodów, które potwierdzałyby nieobyczajne zachowanie za kólkiem. Dlatego 54-letni mieszkaniec Wielkopolski został ukarany jedynie 500 zł mandatem za spowodowanie kolizji. Do zderzenia doszło, gdy w pewnym momencie prowadzony przez niego samochód zjechał na przeciwległy pas wprost na nadjeżdżającego ciężarowego mercedesa. Obaj kierowcy wyszli z kolizji bez szwanku." :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister germany*
dobrze, ze mu pieknego nie urwalo w wypadku :-) ale serio waroatow nie brakuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×