Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość efektimak

jaki pigment kupić żeby wyszedł kolor brudny róż?

Polecane posty

Gość efektimak

chodzi o bawnik do biale farby emulsyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makowa panienka 62
Pigmenty mają tylko podstawowe kolory.Ale w marketach z farbami , mieszają odpowiednio farby z pigmentami i dobiorą ci taki jaki zechcesz kolor!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różowy i granatowy.Każdy odcień można uzyskać z pigmentów tylko trzeba kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to róż+szary, ale lepiej kupić
gotową farbę, bo trudno jest dobrać samemu proporcje pigmentu tak by uzyskać pożądany efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efektimak
wiem ze są gotowe farby ale pigmentem byloby taniej. musz eliczyc sie z finansami tym bardziej ,ze remont slono mnie kostzował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makowa panienka 62
Też chciałam sobie potanić sprawę koloru i jak zaczęłam mieszać i kombinować to uzyskałam pożądany kolor tylko,że ze smugami.Nie znałam proporcji ile pigmentu ile emulsji i wyszedł knot.Poszłam do marketu budowlanego,gdzie na miejscu mieszają farbę z pigmentami,wybrałam z próbek , kolor o jaki mi chodziło i taki mi zrobili.Kosztowało mnie to 15 zł.więcej niż jakbym sama eksperymentowała!!!A kolor był idealny i bez smug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile razy kombinowałam z pigmentami koniec był smutny;-) Nie warto dla kilku zł się tak męczyć. Ostatnio trzeba było zamalować plamę to znowu był problem z uzyskaniem koloru z pigmentu. To jest gra niewarta świeczki- lepiej poszukać taniej farby albo jakiejś promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakiś róż + drugi ciemniejszy kolor? Ciężko powiedzieć jak to będzie wyglądać po połączeniu. Sprawdź sobie np. na http://www.edan.krakow.pl/. Mają tam bardzo dużo kolorów dostępnych w galerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×