Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aureliax

szara sukienka, szare buty a jakie rajstopy???

Polecane posty

Gość aureliax
zapomniałam dodac,że mam kupiona identyk sukienkę jak na fotkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do postu wyżej
czarne kryte rajstopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aureliax
no to dobrze, bo ma takie w szafie a juz nie mam funduszy na dokupowanie nowych "pomysłów". Czy srebrne dodatki nie będą za nudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie czarne!!!!!
nigdy w życiu nie ubieraj czarnych butów do takiej sukienki czarne buty sprawią, że całość będzie nijaka ożyw strój dodaj nieco barw!! wiosnę mamy, niech i ona będzie widoczna w stroju jaki wybieramy mój wybór do tej sukienki to fioletowe wysokie buty, kolor niech będzie mocny, lub czerwień (tylko nie bordo) niech to będzie mocna czerwień zobaczysz sama, że z takim dodatkiem strój nabierze wiosennej lekkości a nie czerń która tylko sprawi, że będzie to kolejna zwykła szara mysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aureliax
nie, buty mam szare nie czarne. Nie ma fioletowych, dlatego myslałam ,że może ożywić dodatkami co by nie było mdło (dlatego pisałam czy srebrne nie będą nudne... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aureliax
co do butów sie zgodzę,ale już nie mam jak ich dokupić- wypróbuje innym razem. teraz muszę radzić sobie z tym co mam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aureliax
Czy długi naszyjnik będzie pasował? Powiedzmy z jednym kolorowym wisiorkiem?? Np. w czerwieni zawieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajstopy zdecydowanie
klasyczne, jak najcieńsze, w kolorze naturalnym. W innych bedziesz wygladac ciezko. To lekka delikatna sukienka, ciemne nie pasuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aureliax
No ja i dwie sprzeczne opinie..... :( to czarne kryte czy naturalne cienkie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym jednak postawiła
na czarne kryte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka se jedna
lekkie cieliste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka se jedna
rany julek, ubierz kryjace czarne, walnij foto, a potem cieliste i tez walnij foto to sobie porównasz, troche wyobrazni dziewczyno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwartnik
posłuchaj rady faceta , szare czółenka mogą być , natomiast zastanów się nad pończochami i być może w lekkim fiolecie albo wrzosie dobierzesz i będzie git , życzę fajnej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarne rajstopy będą okej jednak jasne buty + ciemne rajstopy skracają nogi. Ja postawiała bym na cieliste. Nie zawsze trzeba wszytko ożywiać jedno kolorowy zgaszony look nie oznacza nudy. Jeśli wydaje ci się bez polotu wystarawszy pomalować paznokcie na czerwono. banalny zabieg a wbrew pozorom takie paznokcie przy stonowanym stroju są bardzo widoczne i dodają tego brakujące elementu. Nie staraj się na silę dodawać barw jeśli tak jest dobrze to w porządku nie zawsze trzeba mieć na sobie mocny kolor aby wyglądać dobrze. Spójrz na czerwony dywan w tamtym i tym sezonie królowały kreacje w kolorze nude i takie same buty do nich oraz cieliste rajstopy czy było nudno ja tak nie uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko te
sliwkowe, ciemny turkus..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was bardzo proszę
nie dawajcie rad z tamtej epoki. cieliste rajstopy?? chyba kpicie sobie ze mnie. dawno już nie nosi się cielistych rajstop, są niemodne, nudne, mdłe i myszowate. chcesz wyglądać jak relikt prlu, załóż cieliste rajstopy. fuj. tylko ciemne, matowe. koniec, kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja was bardzo proszę -> jeśli dla ciebie cieliste rajstopy to prl to cóż. Dla mnie to klasyka i dobre wyjście jeśli nie można się zdecydować. Moda, nuda? Ta sukienka jest już modna i nie jest nudna i na pewno nie jest dla szarej myszki więc po co dokładać coś jeszcze. Wiele kobiet popełnia błąd próbując coś ulepszyć. I zamiast tego wchodzi pstrokacizna. Wrogiem dobrego jest lepsze bo często przesadzamy. Złota zasada jeśli chodzi dodatki: Jeśli czegoś ci brakuje i chcesz coś dodać, wróć, zdejmij coś i wyjdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aureliax
Dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam cieniutkie rajstopy, miałam kiedyś te Gatty, są naprawdę mocne jak na ta grubość. Nawet do slubu miałam wersje białą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×