Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość barwpol

Zdecydowałam Urodzę mu dzieci

Polecane posty

Gość barwpol

Nie rozmawialiśmy jeszcze o tym, ale to już ostatni moment na zdecydowanie się . Nie wiem czy on chcę dzieci, jest sporo starszy ode mnie i teraz albo nigdy. Tak bardzo chcę mieć z nim dzieci, że muszę zadecydować za nas oboje. Dla mnie też ta decyzja jest dość ciężka bo chciałam mieć dzieci dopiero za kilka lat. Czy któraś z was też zadecydowała za was obydwoje ? Jak wam ułożyło się życie ? Czy facet pod 50 będzie dobrym ojcem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly Evangeline*****
facet po 50 to duże ryzyko chorób genetycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapach pomarańczy...
Na pewno będzie dobrym dziadkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna facetea...m.66...ab
nie prawda lily u kobiety jest ryzyko kobieta wyprodukowała sobie jaks ilosc ilosc jajeczek i co miesiac jedno uwalnia przez x lat dochodzic moze to jakis mutacji a facet zawsze produkuje swieze plemniki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barwpol
Choroby genetyczne ? On się nigdy nie zdecyduje bo pewnie się obawia jak to będzie, a przecież jakoś damy radę,sama jeszcze do niedawna nie chciałam dzieci w tak młodym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilly, nie, to z późnym wiekiem kobiety wiążą się zagrożenia chorób genetycznych. Wiek mężczyzny nie ma większego znaczenia, chociaż są przypuszczenia, że wpływa on na to.. IQ dzieci. Im mężczyzna starszy - tym dziecko jest głupsze. Ponoć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co, jeśli to będzie chłopiec? :P A tak swoją drogą, śliczne są te dziewczynki ze zdjęcia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly Evangeline*****
no właśnie... "mężczyzna zawsze produkuje świeże plemniki" a z czego produkuje? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barwpol
Dzięki ale spamu podziękujemy :) Czy to takie dziwne, że facet 50 letni może być ojcem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
50? to już powinien miec 2 letnie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly Evangeline*****
facet po 50 może być ojcem, ale zanim się zdecydujesz to przeczytaj : Schorzenia, których ryzyko wzrasta wraz z wiekiem mężczyzny to: Zespół Downa Badania wykazują, że częstotliwość występowania zespołu Downa zwiększa się wraz z wiekiem matki. A jednak w przypadku tej choroby, przyczyną może być także wiek mężczyzny. Mimo że zależność tego rodzaju występuje znacznie rzadziej, nie należy jej zupełnie pomijać. Okazuje się, że niezależnie od wieku partnerki, mężczyźni po 50. roku życia częściej płodzą dzieci, dotknięte tego rodzaju schorzeniem. Badania wykazały także, że w sytuacji, kiedy partnerka ma mniej niż 35 lat, a partner powyżej 40, ryzyko to wzrasta dwukrotnie w stosunku do mężczyzn w wieku poniżej 25 lat. Achondroplazja Mutacja plemników może doprowadzić do deformacji kości. Najbardziej charakterystyczne objawy u narodzonych dzieci to: karłowatość, duża głowa z wystającym czołem oraz spłaszczony nos. Schizofrenia Wraz z wiekiem ojca wzrasta ryzyko wystąpienia u dziecka schizofrenii. Około 1% dzieci ojców 30 letnich może mieć schizofrenię, w przypadku dzieci ojców czterdziestoletnich może ich być już dwa razy więcej. Z innych badań wynika, że wiek ojca odpowiedzialny jest za 1/4 wszystkich jej przypadków. Autyzm Według badań dzieci, poczęte przez mężczyzn mających 40 i więcej lat są bardziej narażone na autyzm niż dzieci ojców młodszych. Progeria Genetyczna choroba objawiająca się przyspieszonym starzeniem organizmu. Zespół Marfana Warunkowana genetycznie choroba tkanki łącznej prowadząca do deformacji ciała. Psychoza maniakalno-depresyjna Zaburzenie afektywne dwubiegunowe. Jest czymś odrębnym od zaburzeń depresyjnych nawracających, przejawia się głównie występującymi naprzemiennie okresami depresji i manii. Zespół Aperta Zbiór wielu wrodzonych wad, m.in. deformacja głowy, zrośnięcie palców. Nowotwory możliwość poronienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
jakby ciebie kochał to by zdecydował się na dzieci przed 50, grubo przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×