Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość asiankaaa....

Co do czyszczenia dywanów, może proszek ?

Polecane posty

Polecam zajrzeć sobie na strone:

https://www.wykladzinywapol.pl/panel-ekspercki/codzienne-czyszczenie-konserwacja-wykladzin-dywanowych

Jest tutaj opisane jak codziennie można czyscić wykłądziny ( ale coś takiego można jak najbardziej zastosować również i do dywanów).Nie polecam używania vanishu, sama się na niego nabrałam a potem przez dwa tygodnie nie mogłam się pozbyć dokładnie tego proszku i co ktoś przeszedł po dywanie to się pruszył po całym mieszkaniu.

O wiele lepsze są moim zdaniem specjalne srodki czyszczące w płynie, które nie zostawiają własnie takich śladów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Również zawsze zdaje się na specjalistę. Samemu nie ma sensu się męczyć bo i tak nigdy nie zrobimy tego tak dobrze jak profesjonalna firma. ja zawsze dzwonię po pana Sebastiana z firmy Luxclen i przyjeżdża z całym sprzętem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc91

Ja uwazam, ze najlepiej jest skorzystać z usług kogoś doświadczonego np www.czyszczenieprofesjonalne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pranie dywanów prać najlepiej środkami przystosowanymi do prania dywanów .Najlepsze środki do czyszczenia dywanów to takie które nie odbarwiają dywanów czy zawierają jak najmniej chloru .Zresztą ważne jest też nie przemoczenie włókna dywanu.Oczywiście to nie wszystko więcej dowiesz się od firmy piorącej  http://www.czyszczenie-karcherem.pl/usuwanie-plam-z-tapicerki-kanap,materacy,naro-nikow.html    od której sam zaciągnąłem informacji. 

Edytowano przez karcher87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka

Od kiedy pamiętam wszelkie wykładziny oddajemy do profesjonalnego czyszczenia. Ostatnio korzystamy z pomocy Anilop z Krakowa i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Kiedyś używałam różnych proszków, płynów itp ale nie sprawdzało to egzaminu. Jakiś czas temu zainwestowałam w irobota z filtrami i to on świetnie dba o czystość dywanów. Wszystkie okruszki, włosy czy kurz dokładnie wybiera. A dwa razy do roku przed okresem świątecznym wożę go do pralni gdzie porządnie go wyczyszczą z wszystkich plam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak usunąć plamę z dywanu to masz fajnie wyjaśnione w tekście na  7kd.pl/smartblog/131_usuwanie-plam-z-dywanu.html. Mogę w ogóle ten blog polecić, w fajnych prostych słowach piszą o tym jak wybierać dywany, jak o nie dbać, jakie w ogóle są dostępne tworzywa na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2019 o 15:27, Gość Paulina napisał:

Również zawsze zdaje się na specjalistę. Samemu nie ma sensu się męczyć bo i tak nigdy nie zrobimy tego tak dobrze jak profesjonalna firma. ja zawsze dzwonię po pana Sebastiana z firmy Luxclen i przyjeżdża z całym sprzętem:)

 

28 minut temu, Kamillllla napisał:

Jak usunąć plamę z dywanu to masz fajnie wyjaśnione w tekście na  7kd.pl/smartblog/131_usuwanie-plam-z-dywanu.html. Mogę w ogóle ten blog polecić, w fajnych prostych słowach piszą o tym jak wybierać dywany, jak o nie dbać, jakie w ogóle są dostępne tworzywa na rynku.

Proszę bardzo może pani polecić.

Blog jeszcze będę stopniowo rozwiał.

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie próbowałam, ale słyszałam od kogoś ze rewelacyjnie się czyści starymi firanami... + jakiś płynny środek (pewnie może być nawet płyn do mycia naczyń, cokolwiek bądź gotowy do dywanów), wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×