Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnamamba123

Czy któraś z Was rodziła w Biłgoraju lub Janowie Lub. ???

Polecane posty

znajoma rodziła w Janowie, podobno rzeźnia. Nie wiem dokładnie, bo ja tam nigdy nie byłam i od niej bezpośrednio tego nie słyszałam, ale podobno to najgorszy szpital w regionie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już rodziłam w Janowie i było to 29-cio godzinną katorgą i chciałam się dowiedzieć czy to przypadek czy rutyna? Myślę nad drugim dzieckiem i niewiem na jaką porodówkę się udać? Bo Biłgoraj też chyba nie słynie z najlepszych opinii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona jagódka
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rodziłam w janowie i tez uwazam ze,to rzeźnia. Nacinają wszystkie pokolei. Do tego męczyłam sie ponad 20 godzin. A jak przyszłam tam bo zrobił mi sie ropień po nacięciu to mnie odesłali i dopiero w,nocy przyjeli z łaską bo umierałam z bólu to powiedzieli ze jestem niepowazna ze do nich przyszłam. A ropnia nacinali na żywca bez znieczulenia. Koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ze zwierzynca i 5 lat temu rodzilam wlasnie w bilgoraju,polozna ktora przyjmowala moj porod byla bardzo mila zagladala do mnie co jakis czas porod u mnie odbyl sie w ciagu 8 h .Sa polozne bardzo mile chetne do pomocy ,ale i sa takie 2 nie mile bardzo ,,w trakcie karmienia poprosilam jedna z poloznych zeby dala troche mleka w butelce corce bo mi zamiast mleka leci krew i bardzo mnie bola sutki to mi tak powiedziala cytuje "ja sikalam po nogach i nikt mi nie pomogl i nie doradzil ,a krwi i tak sie juz napilo duzo wiec nic pani nie bedzie i dziecku nie bedzie ".Wiec sama mam teraz mieszane uczucia jaki wybrac szpital do porodu bo troche mam traume przez te dwie polozne a sama jestem juz w 4 miesiacu ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rodzilam w Bilgoraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzilam 2 razy w Bilgoraju teraz bede rodzila 3 raz. Tragedii nie ma luxusow tez nie ma. Przynajmniej wiem na czym stoje i wielu rzeczy juz sobie teraz dopilnuje. Najsmieszniejsze jest to jedzenie ktorego nie mozna a na obiad Ci podaja.. I te wstrętne ochydne zielone plytki. Polozne sa różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miło zobaczyć że są tu jakieś dziewczyny z mojego rodzinnego miasta Bilgoraja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila

Temat trchę zapomniany. Czy są jakieś dziewczyny co mogą dokładniej powiedzieć na co się nastawić gdy się planuje rodzic w Biłgoraju. Również miłe widziane opinie odnośnie ginekologów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×