Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lady_joana

Gdy on nie dzowni...

Polecane posty

Spotykam się od kilku tygodni z pewnym facetem. Poznaliśmy się rok temu, ale utrzynywaliśmy kontakt przez gg. Ostatnio wymyśleliśmy sobie związek bez zobowiązań, coś na próbę... no nie wiem jak to nazwać, w każdym bądź razie ustalenie jest takie "jeśli któreś będzie chciało odejść to drugie nie będzie się wtrącać". Na spotkaniach zachowywał się jakbym była jego dziewczyną, przytulał całował, pieścił. Jednak zaczął zadawać pytania, "Asiu, co ty właściwie do mnie czujesz?" odpowiedziałam że nic, "Asiu, tęskniłaś trochę za mną?" "No raczej nie bardzo", "Chciałbyś żebym się w Tobie zakochała? " "co do tego mam mieszane uczucia", Jednak cały kłopot twki w tym że on... dzwoni tylko kiedy chce się spotkać. Nie dzwoni nigdy sam z siebie żeby pogadać. Mówi mi często że dobrze mu się ze mną rozmawia no ale skąd ta cisza? W niedziele powiedziałam mu że ja chyba tego nie widzę dalej, odpowiedział że ok i się rozeszliśmy każde w swoją strone. Wieczorem zadzwonił i zapytał czy wszystko w porządku bo wydawało mu się że byłam smutna jak odchodziłam. Odpowiedziałam że mu się wydawało. Wiem że jest zapracowany, naprawdę ciężko pracuje przy gospodarstwie wraz z ojcem i naprawie samochodów i wiem że jest co wieczór skonany... skąd może wynikać taki brak zainteresowania? Przecież jak się z nim widzę wydaje się być zadowolony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka89
ehh .. trudno ich wszystkich zrozumiec.. moze nie chce sie zabardzo angazowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotko, owszem bo on jest po rozstaniu z dziewczyna z która był dwa lata, a siksa zerwała przez telefon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka89
mna interesuje sie chyba tylko wtedy gdy sie nudzi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka89
widac, ze mu zalezy ale moze boi sie tego, ze ktos znowu go zrani..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka89
znamy sie dosc dlugo ale nie jestesmy razem.. ja bardzo bym chciala ale on raczej nie .. pomimo tego strasznie trudno zerwac mi ta znajomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka89
jak to mowi moja przyjaciolka ; jezeli ludzie maja byc razem to i tak ze soba beda... no ale ona o dwoch lat ma cudownego chlopaka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi moja koleżanka zawsze powtarza "na każdego przyjdzie czas", a ona ma chłopaka ponad trzy lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosna mala
o co Ci chodzi,przeciez to tak bez zobowiazan to po co ma dzwonic jak sie nie spotykacie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łatwo powiedzieć jeżeli ma się kogoś, ale samotne osoby mają gorzej;/ sosna mala, to tak miało być ale chyba sie zaangazowal i ja tez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka89
dobrze im mowic ;) ja juz dosc sie przez niego wzplakalam.. boo to on dawal mi nadzieje.. a kiedy uwierzylam po prostu przestal sie interesowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez facetów nie warto płakać, o nie! na to się nie zgodzę nigdy, nie wolno i koniec kropka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka89
teraz to wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka89
sprobuj z nim jeszcze raz porozmawiac.. moze to cos da aa jezeli nie to juz nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka89
powiedz mu szczerze co czujesz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosna mala
widocznie sie nie zaangazowal tylko Ty to tak odbierasz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko właściwie nie wiem co mam mu powiedzieć, nie walnę przecież "ej, zakochałam się w Tobie" mógłby się zrazić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sosna mała, możliwe że tak jest, ale po co by zadawał takie dziwne pytania? poza tym różne głupie gesty, łapanie za ręke, przytulanie. To chyba też o czymś świadczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka89
powiedz, ze Ci zalezy.. raz kozie smierc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka89
mam nadzieje, ze sie uda .. powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×