Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

popatrzcie tylko , jak udało się zmanipulować

Polecane posty

i sprowadzić naród do roli fanatyków religijnych udających prawicę - po jednej stronie i roli lewacko- liberalnej - po drugiej stronie a wielu za tą sceną cyrku podsyca atmosferę jednym przeciwko drugim...głupcy dają się na to nabrać i krzyczą przeciwko sobie , podczas, gdy prawdziwi sprawcy siedzą wygodnie i poprawiają sobie nimi humor załatwiając kolejne sprawy za plecami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FVFJKH VXJS
a ty co bratem offermy jestes?:o spieprzaj z tym na ogolny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FVFJKH VXJS
zlamasie ty nie piszesz o uczuciach a przedstawiasz swoje obserwacje 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie są tylko obserwacje bo działają na emocje - trochę psychologii by się przydało - może odwiedź? czegoś sie dowiesz przy okazji dostając dla siebie odpowiednie prochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FVFJKH VXJS
wyswiechany slogan panie pseudopsychologu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FVFJKH VXJS
kafeteria sklada sie z 90% psychologow moze pora zmienic nazwe, na forum psychologiczne?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FVFJKH VXJS
kafeteria sklada sie z 90% psychologow moze pora zmienic nazwe, na forum psychologiczne?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej nie...to było by za daleko...pomyśl "o wykutych " z książeczek studencikach i ludzikach z tytułami ....poczuli by sie "urażeni."..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena__27
a ja wczoraj wylapalam blokade nicka i juz nie jestem czarna fuckkk fuxkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena__27
najpier budowalam komore dla cyganow , a potem da smiechu zrobilam cyber seks na forum hahaha no i blokada po IP ... kurde wrcoilam jeden dzien i juz dostalam po dupeczce :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FVFJKH VXJS
magdalena wypowiadaj sie w temacie przez autora podanym a nie o swojej doopie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena__27
a co polecisz do moderatorow by mnie zablokowali albo zamkneli temata ? :P:P:P moja doopa to moj interes nie Twoj , w sumie revolverek tez ma do niej dostep to musze mu o niej poopowiadacx ... no tak Sloneczko chyba dla nich to za duzo :) a nawet nie uzywalam brzydkich slow wszystko na najwyzszym poziomie i ze smakiem ... znaczy sie chyba mi zazdroscili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia no tak...im bardziej coś ze smakiem i klasą , tym bardziej komuś robi się gorzko...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena__27
no wlasnie... moze oni po Bozemu przy z gaszonym swietle i po cichu ... sama nie wiem ;) a jak u Ciebie Pistoleciku ? ja wrocilam z baletow i spac mnie sie nie chce wogole .... wpadlam wiec tutaj podokuczac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ok wsypałem się i niedługo lecę sie dotlenić... baleciki udane? tańczyłaś balet mniemam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahaha.
może madziara pociąga za te sznurki? " :D:D:D Madziara ciągnie ,ale druty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena__27
druty mozna ciagnac?? looo fuck jezioro labedzie tancowalam ;) w sumie cos w tym jest , nie zebym byla lepsza aleja bylam labedz a reszta to kaczki.... ;) ja dzisiaj jade do zoo z moim , ale on tak zapil ze nie wiem czy bedzie w stanie opuscic lozko .. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może madziara pociąga za te sznurki? " Madziara ciągnie ,ale druty prosze bez zbędnych kojarzeń - to "porządny temat" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfjkd12
zazdrościmy ci obrzyganej świni w łóżku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia dlatego nie lubię chlać...owszem wypić sobie lubię, ale nienawidzę kaca i starannie obieram taktykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak cię czytam to
Mam wrażenie, że dla ciebie wszystko jest czarne albo białe. Piszesz o ludziach jak o głupiej masie którą da się dowolnie manipulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo masa jest zmanipulowana ...przykro mi...i można z nią robić co się zechce stosując odpowiednie metody...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena__27
hahahaa zapowiadaja dzisiaj do 88 stopni wiec bedzie sliczna pogoda i dawno nie bylam w chciago zoo w Lincoln Park dlatego chce pojechac:) a no tak ja nie pije za czesto alko .. ale moj to nie ma umiaru a teraz spi i potem bedzie zdychal .... a co facet najbardziej lubi na kaca... S..x masakraaaa hahahahaha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak cię czytam to
Kim jest "masa" wszystkimi oprócz ciebie oświeconego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×