Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość foliaaluminiowa

Chrzest dziecka w wieku 16 miesięcy-co o tym sądzice?

Polecane posty

Gość foliaaluminiowa

Witam co sadzicie o chrzcie dziecka w wieku 16 miesięcy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka została ochrzczona w wieku 5 lat i nikt nie robił problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TU - 154M
Nie chrzcić dziecka wcale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxyyy
Jesli rodziece wierzacy to chyba lepiej pozno niz wcale. Choc moze uwazasz , ze takiemu "przeterminowanemu" chrzest sie nie nalezy. Ja swoje w wieku 2 lat chrzcilam. Teraz najmlodsza ma juz 2 lata - nie ochrzczona nikt afery nie robi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama blizniakow
DLA MNIE TO SMIECHU WARTE JAK RODZICE GNAJA Z NP 4 YUGODNIOWYM DZIECKIEM NA CHRZEST :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojego syna chrzciłam jak miał rok i było fajnie mały grzeczny zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mama blizniakow
Ochrzcilam moje dzieci jak skonczyly rok, razem z urodzinami zrobilismy skromny obiad dla rodziny. Tzn. zrobilam uzupelnienie chrztu w kosciele, bo byly chrzczone w szpitalu. Spokojnie moglismy jeszcze poczekac, np do lata, ale w tym wieku dzieci nie sa w stanie wysiedziec w kosciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma prawo robić jak chce :) Nie widzę w tym nic złego,śmiesznego czy szokującego :D Ja bym tak nie zrobiła,bo uważam że kto jest katolikiem to po co czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azezam
im pozniej tym lepiej ja bylam chrzczona jak mialam 8 lat i nikt afery nie robil syna chrzcilam jak mial ponad rok corke wyjatkowo szybko bo miala 3 miesiace ale to przez to ze chcialam akurat u danego proboszcza a wyjezdzalismy z kraju w dzisiejszych czasach jak zrobisz tak bedzi edobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie ochrzcila
wogole.jestem wierzaca ale kosciol jako instytucja jest dla mnie nie do przyjecia. ksiadz mi powiedzial ze nie ochrzci bo nie mamy slubu koscielnego.wiec ch uj mu w dupe. wymagaja orzestrzegania sakramentow a sama pieprza sie po burdelach .wrrrrrrrrrrrr......mam na nich alergie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila23
Proszę o pomoc. Jestem studentką psychologii. Muszę przeprowadzić pilotaż do badania. JEST TO CAŁKOWICIE ANONIMOWE i zajmuje ok 5 min. więcej inf i ankieta pod adresem: http://badania.webd.pl/swps/ Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale fajnie sie was czyta
ten link nie dziala.to znaczy start nie chce sie wcisnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×