Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KamilStreetFighter

szukam kochanki

Polecane posty

Gość KamilStreetFighter

Witam szukam dziewczyny chętnej na dyskretny seks z województwa lubelskiego , mam 17 lat i nadal jestem prawiczkiem już nie wytrzymam dalszych dogryzek kumpli, jeśli jest jakaś chętna niech pisze podam kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki młody.....
W tym wieku spróbuj najpierw z facetem, łatwiej się dogadacie!:)))))))))) A tak powaznie, to gdzie Ci się śpieszy, poznaj dziewczynę normalnie, chodźcie z sobą, uczcie się siebie... No chyba, że jestes starym zbokiem, i szukasz kogoś aby zaspokoić swoją huć przez internet!? Fuj!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilStreetFighter
Nie chodzi o to miałem już dziewczyn kilka tylko, że jeszcze tego nie robiłem wszyscy moi kumple już są po i zaczynają mi dogryzać i musze w końcu to zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokokaa
kumle sa juz po? a widziałeś? robia cie za chuuja i tyle -bajki Ezopa ci wciskaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kumple się tylko przechwalają:) Ta krowa która dużo ryczy mało mleka daje,znasz to? Też się przechwalaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz zweryfikować kolegów, to zapytaj ich dziewczyny. Nagle okaże się , że kumple mają doświadczenie na poziomie łapania za cycki, a mówią o maratonie seksu z oralem, analem i dp. Dziecinada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki młody.....
...no własnie, Marika Ci dobrze doradziła - chwal się też.:) A do seksu dojdzie prędzej czy później, wierz mi, przezyjesz to wówczas inaczej, lepiej, pełniej, a nie dlatego, że MUSISZ, bo kumple sa już po, kłamczuchy jedne!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajdź sobie normalną dziewczynę, a będziesz miał seks bez problemu. Facet, który ma dziewczynę i uprawia seks nie chwali się tym przed kumplami. Tym możesz poznać kto seksuje, a kto wali guchę i opowiada bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilStreetFighter
to jak jest jakaś chetna dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×