Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niezastapiony

szukam kochanka/ki

Polecane posty

Gość szukajacy....
mam 26 lat szukam kochanki z czestochowy i okolic 514398344

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 - 23lata 2 - Mężczyzna szuka Kobiety (wiek obojętny zadbana i wesoła) 3 - Małopolska (Brzesko, Bochnia) 4 - intymnej koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) 23lata 2) facet 3)Białystok 4) kobiet ktore popatrza jak wale konia l jestem prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajlandoxxx
POZNAŃ Okolice szukam dyskretnej kochanki na sex spotkania mam 31 lat bajobongoxxx@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Pewnie moje ogłoszenie zostanie też zignorowane pośród wielu napaleńców… Gdybyś jednak wcześniej je przeczytała to jestem przeciętnym, żonatym facetem (33 lat). Szukam, zadbanej, spokojnej, miłej kobiety, do luźnej znajomości, liczącej bardziej na zaufanie, lojalność i przyjaźń po pewnym czasie, niż na sponsoring. Jeśli masz wszystkiego dość, jesteś lub czujesz się samotna, zagubiona, może zaniedbana przez męża, wszystko Cię przytłacza, nie masz z kim porozmawiać, pożartować, pośmiać się, czy popłakać – jestem. Nie oferuję Ci codziennych spotkań, imprez, godzin na telefonie, drogich prezentów, czy szalonych wakacji… Może troszkę wzajemnego zainteresowania, wsparcia, docenienia, współczucia, szacunku, namiętności, … może i odrobinę miłości. Nie oceniam po wyglądzie, po wieku, wykształceniu, pieniądzach, czy miejscu zamieszkania. Marzy Ci się mieć kogoś, o kim nie będzie wiedział nikt z Twoich znajomych? Powiernika trosk, radości i smutków? Takiego dyskretnego znajomego? Może kiedyś przyjaciela? Kochanka? Tylko odwagi brakuje… Jeśli jesteś z mojej okolicy (Stalowa, Rzeszów, Janów, Tarnobrzeg, Mielec, Jarosław, Biłgoraj, lub Sandomierz) – przemyśl to! Prześpij się z tą myślą, a jeśli czujesz, że mógłbym zostać Twoją, a Ty moją „wewnętrzną radością” to jutro napisz… Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny amator.......pisz na Berdyczów :P może choć maila podaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33.kobieta, wawa.kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja droga ze stolicy - chyba nie obejmuje Cię obszar działania tego "przyjaciela" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cytuje: "Jeśli jesteś z mojej okolicy (Stalowa, Rzeszów, Janów, Tarnobrzeg, Mielec, Jarosław, Biłgoraj, lub Sandomierz) – przemyśl to!" *** Inna opcja - to Ty dojedziesz np do Sandomierza:) P.S - byłaś już kochanką? a może jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uznałam ze kazdy ma wpisac swoje miasto ;p nie jeszcze nie bylam kochanką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arab ze stojącą
Gosciu,albo się wpisuj albo w*********j!Co to za targowica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arab spuść z kija ...jako "dobra firma" nie muszę się ogłaszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arab ze stojącą
Skoro nie musisz się ogłaszac to po ch... Wlazłes na ten topik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kujawianeczka
3 lata bylam kochanką,powtorzylabym to doświadczenie bez wahania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcecie znaleźć kochanka lub kochankę to wejdźcie sobie na mynago lub zbiornik czy też inny serwis tego rodzaju i będziecie mogli przebierać do woli w potencjalnych kandydatach i kandydatkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć jezdem wdowcem i mi brakuje sexu szukam pani która kocha uprawiać sex z okolicy miasta Brzesko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam wirtualnej kochanki a może coś więcej, pani w wieku 40÷ ,ja wirtualny pan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wirtualnej 40-ki ? To słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×