Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martulka__29

Przed Świętami

Polecane posty

Gość martulka__29

Dziewczyny,jak u was jest przed świętami czy też macie bałagan nawet wtedy gdy cos sprzatneliście na święta już.np.Umyłam okna,wysprzatałąm w szafkach,mąż dywany wytrzepał ,ale jeszcze nie rozkładałam ich.Ciągle mam wrażenie,ze mam brudno a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee, przesadzasz
ja mam porządek nie tylko od święta :) moja pedantyczna natura, z którą walczę, tak mi każe :D okien nie myłam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee, przesadzasz
z tymi dywanami to dobre :D a kiedy zamierzasz rozłozyć? w wielki piątek? nie bardzo rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee, przesadzasz
ja cały czas mam wrażenie,z e mam za dużo rzeczy i ciągle przeglądam szafki z myślą, co by tu wyrzucić/oddać. głupie, ale tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulka_29
dzisiaj rano zostały wytrzepane,musze pieska pierw wykapac wtedy rozłoże czyli jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee, przesadzasz
aha, bo myślałam, ze czekasz do samych świąt, co wydało mi się dziwne :) okna mam brudne ze strach, to po ostatnich deszczach i wiatrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaj
Tak się właśnie zbieram i zbieram....... i jeszcze nic nie zrobiłam. Miałam od rana okna pucować. Jest prawie wpół do trzeciej, a ja z kawusią w necie siedzę. :D Kurka, krasnoludki tego za mnie nie zrobią! A mnie tak się nie chce! Widzę sąsiadkę która już od świtu szyby myje. Może i ja wreszcie zacznę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaj
Ale najpierw obiad zjem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na rekolekcjach byłyście
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulka_29
w moim bloku nie widze zeby ktos myl okna chyba tylko ja umyłam , ja tez sprzatam nabieżaco ,ale mi sie juz tak chce takiego generalnego swiatecznego porzadku teraz to jeszcze nie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee, przesadzasz
jajaj, sąsiadce pewnie net padł :D i myje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaj
Hahahaha............ pewnie tak!!! :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaj
Martulka ja też nigdy nie szalałam, wszystko zawsze na bieżąco. W tym roku postanowiłam, że wiosnę wypucowaną chatą przywitam. Ale tak mi się nie chce...........! O matuchno, jak mi się nie chce........! :D Na rekolekcje nie chadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joooaaannnnaaa
Ja mam fajnie. Tydzień temu przeprowadziłam się do nowego mieszkania. Jeszcze nowością pachnie bo WSZYTKO nowe. Okna tylko umyję przed świętami i zetrę kurze i odkurzę podłogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaj
Joanna - zazdroszczę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie za wczesnie na porzadki
ja robie porzadki ( typu mycie okien, pranie zasłon, kap, dywanów)tydzien przed swietami nie wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaj
Hura, hura! U mnie się rozpadało i dzisiaj nie ma sensu zawracać sobie głowy myciem okien! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie szaleję z wielkimi porządkami. Staram się sprzątac na bieżąco. Okna umyłam dwa tygodnie temu,są czyste.A gdyby nawet nie,to teraz u mnie jest za zimno na ich mycie. I bez tego Święta będą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franuś
do - ee, przesadzasz - ja też tak mam wydaje mi się że wszystkiego za dużo a wcale tak nie jest pewnie znudziły mi się stare rzeczy a na nowe nie ma kasy też bym się wszystkiego pozbyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaj
Dobra. Mam plan dnia. Dwa okna przejadę. Wieczorem zamelduję czy zadanie wykonane. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z dachu
A tak wewnetrznie jesteście przygotowane na te Święta, co tam słychać w środeczku, wszystko w porządku? Czy tylko okienka i podłogi mają lśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaj
Wewnętrznie, to ja przez cały okrągły rok lśniąca jestem, taka idealnie czysta i niewinna. Gorzej z oknami, szafkami i innymi zakamarkami. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z dachu
no proszę:D jednak są ideały na tym świecie, i do tego udzielają się na kafe gratuluję dobrego samopoczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaj
Dziękuję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykynyky
U mnie jeszcze słabo wczoraj umyłam okna u dzieci i deszcz zaczął padać, dzisiaj miałam myć dalej ale się wstrzymam a muszę jeszcze umyć 6 okien. W szafkach mam poukładane to moja fobia. Niestety coś mam slaby zapał do sprzątania w tym roku, chociaż z drugiej strony nie mam tego jakoś bardzo dużo gdyż sprzątam na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaj
Ja też się raczej na bieżąco staram. Ale moje okna to masakra. Mieszkam na skraju miasta. Obok rozciągają się dawne pola. Kiedyś to były prywatne zielone łąki. Od kilku lat przeszły na własność skarbu państwa i w nieużytki się zmieniły. Oznacza to, że każdy większy wiatr niesie tumany piachu na nasze okna. A jak jeszcze deszczyk pokropi to... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee, przesadzasz
jajaj, tez mam pola za oknami, moje bloki są ostatnie :) i bardzo to sobie chwalę, te zielone widoczki, w dali drzewa, super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaj
Ja też cieszę się tą miejską końcóweczką. :D Ta lokalizacja była decydująca przy zakupie mieszkania. Fajnie jest być mieszczuchem z możliwością podglądania prawdziwej przyrody. A te zakurzone okna są ceną za to. Jednak nie zamieniłabym się na centrum. Nigdy w życiu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaj
Kończę herbatę i biorę się za pierwsze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka66
W domu wewnątrz błysk.Gorzej z oknami.Sąsiad robi remont.Chyba zbija tynk ,wywala z domu tony gruzu i śmieci.22 lata nic nie robił, aż go nagle wzięło!!!! Tak kurzy ,że się na razie za okna nie biorę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×