Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hiii x DD

jak dbacie o paznockie ;;]]

Polecane posty

hej jestem ciekawa jak dbacie o paznokcie , a zwlaszcza co robicie przed malowaniem paznokci ;]]]] ja przewaznie dawalam oliwe z oliwek , potem swoja odzywke , pilowalam i malowalam . ale raczej robilam to źle , bo co zapuściłam paznokcie , to od razu mi sie zawijały do środka ;-) i mialam taka dziwna płytke , takie linie mialam , nie umiem tego opisac , ale w kazdym razie to było brzydkie . ale dzis obcielam paznokcie i chce od was jakis porad jak o nie dbacie ;--) a jakich pilniczków używacie ?:)))))) a i używacie tych , bloczków do paznokci /:)))? prosze o rady :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piłuje tylko jak mi się zadzior zrobi, tak to zapuszczam... zapuszczam... zapuszczam.. jak sobie przypomnę to stosuje odżywkę z oriflame i jak są mega długie to wreszcie postanawiam że trzeba je lekko skrócić i przycinam o około połowę, równam pilniczkiem i powtarzam zapuszczanie ;) Mam ładny kolor płytki więc raczej ich nie maluje chyba że wyjściowo. Sporadycznie mocze w ciepłej wodzie z oliwką i sokiem z cytryny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irytacja głupotą ludzką
może jeszcze zapytaj ile trzeba gotować makaron :O boszz jak mnie irytują te wasze DURNE PYTANIA! :O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilniczek używam, ale tylko szklany (metalowy czy inne niszczą płytkę paznokcia). Używam tez odżywek do paznokci (NailTek albo Oriflame). Ostatnio zaczęłam też inwestować w droższe lakiery i rzeczywiście widać różnicę - nie niszczą tak paznokci, jak tańsze. Pod lakier najlepiej też położyć jakąś bazę do paznokci, żeby nie żółkły i nie łamały się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikitaki
obgryzamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać że ktoś tu jest niewychowany , jak masz coś głupiego mówić to lepiej sie nie odzywaj . żal mi takich ludzi ;/ ja jakoś sprzatam i wszystko robie , i mi to nie przeszkadza bo mam dobre lakiery ;]]]] Dzięki :) a używa ktoś może "bloczka polerskiego" ? czy opłaca sie go kupić ?:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem skorupki jajek
wy były zdrowe i lsniące paznokcie i włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi jeszcze czy jest jakaś różnica miedzy "bloczkiem polerskim" a polerkiem ? ; - ]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] i którę warto kupic ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaneesiaa
aaa ja uzywam tylko pilnikow drewnianych, metalowym mowie stanowczo nie!! rozdwajaja tylko plytke paznokcia.jesli chodzi o odzwyki to stosuje roznie, olejki rycynowe, odzywki, lakiery z tych lepszych zeby mi szybko nie odpryskiwaly, no i uwazam ze zmywaczami bo jest duzo tych taniocharskich ktore wysuszaja plytke, a ostatnio odkrylam fajna emulsje zmywajaca z proteinami z jedwabiu z donegala, i musze przyznac ze jest swietna, nie wysusza tak. no i ma przyjemny zapach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×