Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mm18

Paskudny wygląd

Polecane posty

Gość mm18

Mam 18 lat, jestem szczupła i może nawet z twarzy nie aż tak brzydka ... ale mam okropne ciało ! nierówne piersi, okropne rozstępy na nich i powiększający się cellulit pomimo diety, ćwiczeń i używania odpowiednich kremów ... mam z tego powodu straszne kompleksy, czuje się jak stara kobieta, nieatrakcyjnie .. wyglądam okropnie chociaż jestem młoda ! czy ktoś kiedykolwiek będzie potrafił to zaakceptować, taki wygląd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bumbarash
zapodaj fotę to ocenimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna małpa forumowa
myśle że będzie bo pokocha cie za to jaka jesteś a nie jak wyglądasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm18
yhym siebie się brzydzę oglądać, a dam to robić innym. opis wystarczy jest tam wszystko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitomaniaczka ewa
co za różnica jak i tak sie zestarzejesz ? starosc jest blisko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm18
nie chce czekać z seksem na starość ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście:) I nie słuchaj koleżanek, które opowiadają jako by nie miały cellulitu. Może owszem kiedyś młode dziewczyny nie miały, ale teraz...wiele nie zdaje sobie sprawy z jego istnienia i się przechwalają. Mnie nikt by nigdy nie posądził o niego, nawet w stroju kąpielowym. A mam (mało mnie to cieszy ale cóż) I tak samo z rozstępami (no akurat mam 2 czy 3 małe, ale zawsze) , kobiety robią wszystko by ukrywać niedoskonałości i dlatego czasami czujemy się nieatrakcyjne, widząc wokół siebie same ideały A w rzeczywistości prawie każda ma wiele wad, ja nam wrażliwa skórę skłonna do podrażnień (niby nic tylko, że z tego szpecące blizny mi się robią), bardzo ciemne włosy na ciele jak na blondynkę o bardzo jasnej karnacji i tysiąc innych mankamentów:) Ale nikt na nie nie zwraca uwagi, nawet nie wiedzą o ich istnieniu:) Piersi chyba też mam nierówne, i małe na dodatek. Ale co z tego? Nikt pod lupą nas nie ogląda i na takie duperele mi zwraca uwagi, nie liczba jakich niewartych zainteresowania pedantycznych idiotów :) Więc głowa do góry:) liczy się pewność siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, że ludzie często nie oceniają siebie w sposób obiektywny i przesadzają w jedną lub drugą stronę :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhgdser
do mm18 Hmm widzałem już parę dni temu ten post. Czemu wkleiłas jescze raz to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
paskudny temat.....tak jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm18
bo tam było za mało odpowiedzi a temat mnie gnębi ... , a mój wygląd od wczoraj się nie zmienił dlatego skopiowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×