Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Wakację z malym dzieckiem

Gdzie na wakacje za granicę z małym dzieckiem?

Polecane posty

Gość gość
Ile płacicie za taki bilet dla osoby dorosłej? A ile dla dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od miesiąca - najlepiej poza sezonem wybierzcie się, dobrym miesiącem na taki wyjazd jest np. wrzesień. I tutaj polecam wyspy greckie, ewentualnie Cypr, może Turcję czy Egipt. Najwięcej fajnych hoteli w niskiej cenie znajdziecie w Turcji. Nawet jak teraz popatrzycie po Travelplanet to znajdziecie poniżej 2 tysięcy hotele z pakietem all, aquaparkiem i całym mnóstwem atrakcji. Tylko pamiętajcie, żeby dobierać rozsądnie pogodę. 40 stopni to nie jest odpowiednia temperatura pod dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.11.10 Ile płacicie za taki bilet dla osoby dorosłej? A ile dla dziecka? x Bilet lotniczy dla dziecka do 2 lat , jesli siedzi na kolanach = 0-20% ceny normalnego.Normalne bilety zaleza od terminu i linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
le płacicie za taki bilet dla osoby dorosłej? A ile dla dziecka? x Chodziło chyba raczej o bilety-wejściówki do parku. To na przykład do Disneylandu można kupić bilety za 297,20 zł dla osoby dorosłej. Są ciekawe promocje, np. 2 parki w cenie jednego. Bilety dla dzieci kosztują od 267,10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My byliśmy z córcią już w Hiszpanii, Bułgarii i na Teneryfie, teraz na 2018 rok mamy z Itaki zaplanowaną Grecję na maj https://www.itaka.pl/wyniki-wyszukiwania/wczasy/grecja/maj/ bo przy tych zagranicznych wakacjach staramy się pilnować zasady żeby wybierać czas nieco niższych, ale wciąż ciepłych temperatur bo dziecko taki żar jak w szczycie sezonu znosi jednak zupełnie inaczej i nie ma go co tym męczyć moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile płacicie za nocleg w Disneylandzie np. na tej stronie Parkmanii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za bezpośredni odnośnik. Udało mi się zamówić jeszcze domek dla całej rodziny w niewysokiej cenie. Widzę, że poza sezonem jest taniej, ale jak chcemy jechać w lecie to rzeczywiście teraz była najlepsza okazja żeby polować na zniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Book4free
Działający, sprawdzony i pewny link na zwrot 50 zł na rezerwację noclegu w booking.com Minimalna wartość rezerwacji uprawniająca do otrzymania zwrotu 50 zł to kwota 100 zł. https://www.booking.com/s/57_6/60666761 Zniżka 50 zł gwarantowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj bukingowa żebraczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super jest wymyślony i urządzony park Mikrokosmos, to jest takie polączenie parku rozrywki z parkiem edukacyjnym. Głównym tematem jeśli chodzi o cały styl parku jest przyroda, owady, bakterie i wirusy, czyli wszystko to co mikro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z małym dzieckiem nigdy do Egiptu , Turcji itp. W razie problemów opieka medyczna praktycznie nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pragę warto zobaczyć wg mnie, miasto blisko PL a naprawdę magiczne. Jechaliśmy tam niedawno z żoną przez biuro podróży Gryf (tu jest opis wyjazdu - http://gryftravel.pl/praga). To był typowy wypad weekendowy, 2-3 dni i do domu. Autokar bardzo wygodny z klimą, z tv, wc, także samo dotarcie do Czech nie było specjalnie męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Zawsze można wybrać się na jakiś fajny wyjazd z biurem podróży - wtedy mniej stresów i na pewno bezpieczniej. Super kierunki na zimę ma Itaka - ja sama z nimi już wiele razy jeździłam i bardzo mocno polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty

Żebyście sraczki dostali i strajtaśmy wam zabrakło od tego marketingu szeptanego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja z kolei lubię jeżdzić z dziecmi z biurem które wiem że dobrze zorganizują mi odpoczynek i będę mieć wszystko zapewnione. Tak żeby sie nie martwić na zapas. i ja ufam coral travel - biuro jest bardzo ok i sprawdzone! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×