Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skórka 1311

co jest trwalsze na komplet wypoczynkowy skóra naturalna czy sztuczna skay ???

Polecane posty

Gość gość
Ja jedynie poważnie traktuje rzeczy tapicerowane. Mam w domu trzy koty, nie w sposób tam utrzymać w dobrym stanie ŻADNĄ skórę czy skay’ę, niestety. Nie kupowałam nawet nowych mebli, oddałam z materiałem do tapicera stare, bo niestety kocury mają tendencję do niszczenia również tego. Kupuje sama materiał by wyniosło mnie to nieco taniej. Gdyby ktoś był zainteresowany, polecam również www.hurtowniatkaninbaranow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Świetną konstrukcje mają kanapy i sofy Unii Meble, polecam tą świetną firme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperSofapl

Sofa to bardzo ważny element salonu. Właśnie na niej można zrelaksować się po pracy czy spędzić czas w rodzinnym gronie. Warto zadbać o to, aby była nie tylko wygodna, lecz także świetnie się prezentowała. Wysokiej jakości sofy znajdziesz w naszym sklepie: https://www.super-sofa.pl/ Wśród bogatej oferty z pewnością znajdziesz model idealny dla siebie.

 

Pozdrawiamy

Super-Sofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperSofa

Sofa to bardzo ważny element salonu. Właśnie na niej można zrelaksować się po pracy czy spędzić czas w rodzinnym gronie. Warto zadbać o to, aby była nie tylko wygodna, lecz także świetnie się prezentowała. Wysokiej jakości sofy znajdziesz w naszym sklepie Super-Sofa. Wśród bogatej oferty z pewnością znajdziesz model idealny dla siebie.

 

Pozdrawiamy

Super-Sofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata

Kupilam dobra sofe w salonie Siorek. Ciesze sie, ze trafilam na ten salon meblowy, maja meble na zamowienia co jest duzym plusym, bo ciezko bylo znalezc dobra sofe w stacjonarnych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×