Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lepszy sposnor ggggg

W dzisiejszych czasach lepieć mieć sponsora niż chłopaka/narzeczonego/męza

Polecane posty

Gość lepszy sposnor ggggg

Po co uprawiac seks za darmo albo marne prezenty w postaci kwiatkow i kina? Trzeba znalezc sponsora który bedzie fajny intelektualnie , bedzie nam sie podobal i najlepiej jak bedzie rozwodnikiem/wdowcem lub kawalerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wswwwww
Popieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też popieram
!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy sposnor ggggg
z samej miłości człowiek nie wyżyje ,zresztą...miłość jest przereklamowana. No i ciężko znaleźć fajnego faceta , poznałam kiedyś ''sponsora'' napisał do mnie ,spotkaliśmy się na kawę , żaluje ze sie nie zdecydowałam :P Bo miał wszystkie te cechy , 31 lat ,kawaler ,dobre stanowisko , majętny ,przystojniacha i bardzo inteligentny,mily, po prostu ideał :) Potem dwa razy sie zakochalam i gowno z tego mam , tylko pare fajnych wspomnien i worek beznadziejnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka ty
hehehehe Jesteś naiwna jak sądzisz że takie cechy ma nieżonaty sponsor, jak jest wolny to ma laski na pęczki i nie musi płacić a jak żonaty skurwiel to wiadomo, sponsoruje i kupuje LICZNE baby...więc jest zarażony brudnymi chorobami i ciebie tez zarazi....a na dodatek będzie mieć zboczone wymagania /wiadomo płaci więc wymaga/..............i tak za parę groszy masz ohydę i nieustający odruch wymiotny .....taki jest los prostytutki bo sponsoring to też prostytucja w dzisiejszych czasach najlepiej jest być aseksualnym singlem, żyjącym radośnie i towarzysko bez rozkraczania się dla zarażonych i zboczonych Wacków. Booooo....kobiety wymyśliły sobie miłość i teraz są ofiarami tego wymysłu, a mężczyźni mają to głęboko gdzieś, im tylko duppczenie w głowie wszystko jedno z jaką pochwą byleby łatwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliaaaaaaaaaaaaa
naiwna jesteś jeśli myślisz ,że tak łatwo znajdziesz sponsora ,który jest przystojny itd :) przeważnie to nie zbyt przystojni faceci z brzuszkiem ... Poza tym cięzko teraz znaleźć takiego co by Ci dużo zapłacił .. bo ludzie teraz nie mają za duzo kasy .. także 3 tys to jest np bardzo dużo . zwykle faceci obiecują ,a potem chcą płacić 200 zł za numerek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliaaaaaaaaaaaaa
Także nie wierz obietnicom,, 5 tys dla fajnej dziewczyny" bo to w 90 % sciema Jak mieszkasz w wawie to jeszcze można znaleźć kogoś bogatszego ,ale poza nią to ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byla szmmmm
No ja tak miałam :/ Facet mi obiecywał wlasnie 2500 na miesiac ,ciuchy inne pierdoly i co ? 250 za oral ,nastepnym razem za ''całosc'' mialm dostac reszte...taaa jasne. Nastepnego razu nie bylo , nikt o tym nie wie a ja nadal czuje sie jak szmata spod latarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliaaaaaaaaaaaaa
No właśnie.. mało w polsce jest na tyle zamożnych facetów żeby oferowali pare tys.. Ja spotykałam sie z facetem ( nie był ani troche przystojny ) który mi płacil 3 tys ,ale to była naprawdę super okazja. bo zwykle obiecują ,a potem chcą płacić jak przydrożnej dziwce sponsorzy wielcy.. Też myslałam ,że znajdę sobie jakiegos bogatego prezesa co wyda na mnie 5 tys lekką ręką ,ale o takego to baaaardzo cięzko nawet jak jesteś super ładna.. może jakby nie było tego kryzysu byłoby inaczej.. kiedys podobno było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byla szmmmm
E tam , bylo tak samo na 100 % . Ja sie naczytalam roznych historyjek na forach , artykul w gazecie o utrzymankach, luksusowe auto , ciuchy diora , mieszkanie i opłacenie szkoly buhaha Pani redaktorka musiała miec niezla fantazje . U nas jest bida z nedzą taka prawda , jesli ktoś chce miec na serio sponsora jak w Pretty Woman to na Zachodzie , nie tu. Wiem ,że dziewczyny w Czechach , nawet modelki z portfolio i osiągnieciami żyją ze sponsoringu ,całkiem niezle . Chyba ,ze ktos zostanie prostytutką w agencji ,ale tam się idzie na ilość jak w rzeźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliaaaaaaaaaaaaa
No za granicą na pewno można nieźle z tego wyżyć ..ale tu w pl to bida z nędzą.. można ewentualnie zostać galerianka za jakieś nie zbyt drogie ciuchy ,albo wyzyć ,ale nie z jednego faceta tylko z wielu ,a tak to bym nie chciała bo to juz typowa prostytucja.. poza tym studiuje prawo i jeszcze w przyszłości by sie ktoś o tym dowiedział.. a taki sponsor to co innego ,ale w pl jak mówiłam cięzko o takiego co da pare tys za granicą napewno można znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrzu
wszystkie co tak mysla ze leprzy jest sponsor to zwykle k...y do sprzedania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo facet to...
Facet, który zarabia powiedzmy 10tys. zł miesięcznie nigdy nie zapłaci za seks 2 tys., chyba, że jest na prawdę brzydki - za małe pieniądze żeby się nimi dzielić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahahahahahahah, wiecie co? 5 tys to sa smieszne pieniadze. To faceci maja firmy wydaja na swoje zony, wiecej niz 10 tys mercedsy w garazu, wycieczki po 10 tys od osoby... trzeba byc idiotka zeby za 3 tys bzykac sie ze starym smrodem zwlaszcza ze ma sie 20 lat, lepiej jechac do Dubaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przeciez sponsoring to prostytucja tylko ładniej nazwane :) powiedzcie mi jak sie czujecie przymierzajac sie do zawodu k***y? :) to musi byc w ch*j wspaniale :D :D ale ja jednak pozostane przy starym dobrym seksie z milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruslanaa
To sobie zostań cnotko i dziury taśmą najlepiej zaklej :D Nie widzę w tym nic złego żeby mi płacono za przyjemność, mam wysokie libido lubię seks, poza tym raz się żyje trzeba próbować życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naiwna myśli, że majętny przystojniak będzie płacił jakiejś dziewczynie podobną do miliarda innych za seks :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próbowałaś seksu ze zwierzęciem? podobno dobry. W końcu raz się żyje! Kto nie ryzykuje nie spija ... szampana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruslanaa
No Ty tego szampan na pewno nie spijesz łachudro jedna, nhe dla psa kiełbasa ;) Jak Cię ciągnie do zwierząt droga wolna. Ja zamierzam chwytać każdy dzień i kłaść się wieczorem spełniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruslanaa
gdybym miała dzieci to sponsor za dopłatą również mógłby się nimi zaopiekować tak samo jak mną :) Jestem zaradną kobietą i nie potrzebuje faceta u boku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruslanaa
Marny podszyw brudasko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzaStara
czyściocha się znalazła, przeruuuchana szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruslanaa
przynajmniej mam z tego pieniądze nie to co Ty z miłości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie k***a pieniądze ? Pieniądze to ma on i jego żona a ty co najwyżej ochłapy . Ale co tam , za parę lat i tego ci nikt nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzaStara
Pieniądze to ja mam z pracy mózgu, a ty nadajesz się tylko do seksu. Mózg masz na miejscu macicy. Tego w głowie nie używasz. Faktycznie ochłapy. Na d***e jeszcze nikt się nie dorobił. Chyba że na cudzych w ilościach hurtowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ma niepokolei w głowie, zostaniesz stara landarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×