Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość harmid

Lepsze wino białe czy czerwone?

Polecane posty

Gość harmid

Mamy na razie pol na pol wina bialego i czerwonego polwytrawnego. Chcemy jeszcze dokupic 8 butelek połsłodkiego, ale juz jednego koloru. I teraz pytanie, jakie wino cieszy się większą popularnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaalenaaaa
chyba czerwone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnoszę Tylko ja chciałabym się dowiedzieć w ogóle jakie wino najlepiej kupić na wesele? Dodam, że nie chcemy kupować za dużo, ale lepiej, żeby było, jeśli ktoś miałby ochotę się napić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małoszka
U nas na weselu było tylko białe, z tego co pamiętam i poszło prawie wszystko. Może ze 3 butelki zostały. Białe moim zdaniem jest lepsze, słodsze, nie jedzie tak alkoholem. Jak dla mnie czerwone wino jest cięższe, bardziej gorzkie (nawet jak jest niby słodkie) no i do nie wszystkich potraw itp da się pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agentka csi
ja jestem za rozowym, czerwone jest ciezkie, biale takie nijakie a rozowe pasuje do prawie wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniecznie kup różowe
Po różowym będę goście rzygać dalej niż widzą :o Jak wy dobieracie wino na zasadzie - jaki kolor, to lepiej darujcie sobie wino w ogóle, bo pewnie nakupicie carlo rossi, albo innego gówna, które koło wina nawet nie leżało... Zastanów się po pierwsze jakie będzie menu i do tego dobieraj wino, a nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winoman
Wielką wyprzedaż mają teraz w sklepie wina-europy.pl Świetne włoskie wina za dwadzieścia kilka złotych:) A z "patyczków" można podobno wyhodować sobie własny szczep:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkkka
Ja bardzo lubie białe wino,jak dla mnie ma zdecydowanie inny smak niz czerone.Ale przyznam ze sama bardziej przyzwyczaiłam sie w ogole do wina bezalkoholowego.jesli nie próbowałyście to wszystko najlepsze przed Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy od gustu ja znalazłam ostatnio idealne Frizzante. Pasuje do wszystkiego jest biale, rozowe, czerwone i chardonnay cena bardzo przystępna http://vinofrizzante.pl/ to musi byc szał na naszym rynku szerze wam je polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamalek124
Myślę,że na weselu powinno być dużo alkoholu każdego rodzaju, ponieważ każdy z gości ma inne wymagania, a przecież wesele robimy głównie dla bliskich i chcemy aby każdy się dobrze bawił. Polecam tą ogromną bazę firm zajmujących się alkoholami http://www.planowaniewesela.pl/alkohol-na-wesele. Myślę,że może Wam to pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja122
Nie każdy lubi czerwone wino, ja np. wolę białe musujące https://winezja.pl/wina/musujace bo jest delikatne i bardzo smaczne. Kupiłam je koleżance na parapetówkę i była bardzo zadowolona :) To z Włoch jest niezwykle pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×