Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rodowita warszawianka 1

UCH

Polecane posty

Gość rodowita warszawianka 1

Z góry przepraszam za ten bełkot, który za chwilę przeczytacie ale ostatnio nie umiem sklecic żadnego sensownego zdania. Mam męża z którym jestem od 4 lat i razem wychowujemy naszą 1,5 roczną córkę. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie problem, który mam niestety ze sobą. Wydawało mi się, że jestem dośc poważną kobietą, która wie czego chce. Niestety zauroczyłam się. Zabujałam się jak jakaś głupia małolata. Dobra nie będe przeciągac. Szalenie podoba mi się prezes Kaczynski. Nie wiem kiedy to się stało, poprostu w którymś momenie przyłapałam się na tym, że on pociąga mnie całym sobą. I może to straszne co teraz napiszę, ale podczas seksu z moim facetem wyobrażam sobie... no już sami możecie sobie dopowiedziec co. Czy jest to w pewnym sensie zdrada? Nie chce byc nieszczera wobec męża, ale to co czuje nie jest ode mnie zależne. Czy to normalne zakochac się w prezesie Kaczynskim czy po prostu ze mną jest coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mongomwry
:):):);););):):):);););):):):);););):):):);););):):):);););):):):);););):):):);););):):):);););):):):);););) NORMALNIE SIE POSIKALAM,czy ty jestes zbok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczownik
up bo motzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzecznik prasowy PiS
Prezes Kaczyński nie gustuje w kobietach pci odmiennej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×