Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alfa omega

Jak sobie szybko wybielić zęby?

Polecane posty

Gość alfa omega

Zauważyłam, że na zdjęciach moje zęby nie są ładnie białe, co zrobic, żeby w dwa tygodnie trochę wybielić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalekoidąca
pasta wybielająca plus soda kuchenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaniolekkkkkkk
pasty wybielajace chyba jedyne wyjsvie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa omega
mam blenda med 3 d white, moze byc taka? myje dopiero kilka dni ale nie widac roznicy. czy moze w aptece sobie jaks kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdsadh
Idz do dentysty na wybielanie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka
Masz kilka możliwości: -pasty wybielające, ale moim zdaniem to pic na wodę, one bardziej usuwają osady niż faktycznie wybielają, spektakularnych efektów bym się nie spodziewała -paski wybielające - to już prędzej, ale pamiętaj że paski przyklejasz do powierzchni zębów i nie ma możliwości by wniknęły w miejsca styczne między zębami - może (ale nie musi) to dać efekt wybielenia tylko na zewnętrznych płaskich powierzchniach, a między zębami pozostaną żółte osady - wizyta u dentysty, a tutaj masz kilka możliwości: opcja najtańsza, ale nie do końca wybielanie: usunięcie kamienia i zabieg piaskowania,który usuwa wszystkie osady i przebarwienia z kawy, papierosów itp; wybielanie w domu za pomocą szyn - w gabinecie dostajesz przezroczyste nakładki i specjalny żel, który do nich nakładasz, w szynach śpisz, wystarczy kilka takich aplikacji, efekty są widoczne; wybielanie wyłącznie w gabinecie - zwykle podczas jednej wizyty, na zęby nakładają żel o większym stężeniu - opcja najdroższa Musisz tylko pamiętać, przy zdecydowaniu się na wybielanie w gabinecie, że używane środki są bardzo silne, co skutkuje dużą nadwrażliwością zębów, więc zaplanuj sobie to z jakimś wyprzedzeniem. Poza tym, środki wybielające działają wyłącznie na tkanki zęba, więc jeżeli masz jakieś plomby na widocznych częściach zębów, po wybieleniu będziesz je musiała wymienić na jaśniejsze, bo będzie to brzydko wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słyszeliście o aplikatorze liquid smile? Podobno przynosi on bardzo szybko efekty co jest dla mnie wyjątkowo istotne. Jest też łatwy w aplikacji przez co można go stosować przy codziennej higienie jamy ustnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochy i achy
biała perła, taki żel, w dwa tyg na pewno będzie widać efekty, kosztuje w aptece ok. 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała perła działa,ale przewrażliwia zęby :o i wtedy trzeba kupić białą perłę sensitive(zel odwrażliwiający) ja mieszam pół na pół oba żele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikuuusia
Kiedys czytalam ze skorki cytryny sa dobre ale musialabys sobie pogooglowac na ten temat wiecej. Ja wlasnie bede to robic bo to tani i naturalny sposob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denivit pasta wybielająca jest bardzo dobra. Używam jej już kilka miesięcy. Koszt ok.10zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytać mi się tego nie chce, tyle reklam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz do dentysty a nie wydziwiaj sama dziwnymi srodkami bo one strasznie niszcza zeby. Ja wyprobowalam 3 pasty wybielahace i wszystkie byly do d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda lepiej wybielanie jest zrobić pod okiem specjalisty. Bo tak jak mówią można sobie zęby uszkodzić. No i też kolejnym plusem jest to, że bardzo szybko widać efekty. Ja byłam na wybielaniu w Dental Services i bardzo jestem z efektów zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz mieć ładny efekt, to idź na lakierowanie (nie lakowanie!). dentysta oczyści ci zęby, a po polakierowaniu będą wyglądały naprawdę ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iBright to odpowiedz na twój problem - https://vimeo.com/120897574 wybiela szybko i skutecznie no i taniej niż dentysta oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najtaniej to papierem sciernym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam paski blenda med whitestrip. Wybielalam 4 lata temu i sa nadal biale. Ale warto stosowac przy nich paste z wysoką zawartością fluoru bo ja sie nabawiłam nadwrażliwości. A jeśli nie paski to pasta wybielająca ale nie jakaś drogeryjna tylko opalescence. Wybieli i dzięki dużej zawartości fluoru nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze miałam kompleksy z powodu moich zółtych zębów,w końcu się przemogłam i będąc w Niemczech kupiłam żel dr martin schwarz home comfort,z pierwszym razem zmieniło mi ton o 6 stopni,teraz co 4 miesiące poprawiam efekt,oczywiście cały czas pamiętam o tym by na co dzień dbać o zęby,teraz już kupuję przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam wybielanie lampą beyond w gabinecie stomatologicznym, a konkretnie w http://www.fabdent.pl/. Polecam tę metodę - efekt super, a zabieg bezpieczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×