Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość roszforka

Fajne płyny do kąpieli

Polecane posty

Gość gość
ŻEL DO KĄPIELI 7 ZIÓŁ od HB - naturalny, dosyć znany kosmetyk, który akurat mnie dał zdecydowaną przemianę. Cera inna, do tego przyjemny zapach. Zawsze miałam problemy z cerą. Byle zmiana żelu do kąpieli i z czasem od razu inna cera. Czyli jednak da się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŻEL DO KĄPIELI 7 ZIÓŁ od HB. Tylko odpowiednio podejdźcie do tego tematu i będzie w porządku. Z naszej strony wszystko wyszło jak należy. Ważne jest korzystanie z jakościowego kosmetyku, bo dzięki temu dacie radę cerę utrzymać w normalnej kondycji. To jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dużą i szeroką ofertę takich artykułów znalazłam kiedyś tutaj: www.euro-drogeria.pl , polecam bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mydło albo żel 7 ziół - Hildegard Braukmann ma takie kosmetyki. Są genialne, działają i robią różnicę. U mnie to się sprawdziło, dało fajny efekt. Jak na razie wszystko jest w najlepszym porządku, ten kosmetyk daje radę, a właśnie na czymś tak porządnym mi cały czas zależało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi99

Rany dziewczyny Sweet Mango żel do kąpieli w karafce od Starej Mydlarni to prawdziwy obłed!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Solik

Bez soli do kąpieli się nie obejdzie pankacper.pl jak nie mam soli to ta woda wydaje mi się twarda, może to już przyzwyczajenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna jest ta seria wegańska z Bielendy Beauty Milky. Jest kilka rodzajów i migdałowe, kokosowe, ryżowe. Ja uwielbiam serię z mleczkiem kokosowym. Znakomite jest mleczko kokosowe z prebiotykiem do kąpieli. To moja ulubiona linia kosmetyków do ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.03.2021 o 10:52, pianka_cukrowa napisał:

chyba palmolive albo luksja maja oblednie pachnacy czekoladowy płyn

Oooo tak, te z palmolive są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×