Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klaudusia1523

39 tdzień ciaży-różowy śluz po badaniu

Polecane posty

Gość klaudusia1523

Dziś właśnie wyszłam ze szpitala. Leżałam tam trzy dni na obserwacji ponieważ słabo czułam ruchy dziecka. Od wczoraj zauważyłam po badaniu ginekologicznym różowy śluz. Wczoraj było go więcej, dziś jeszcze trochę też ale już mniej. I tak się zastanawiam czy mam szansę urodzić wcześniej??? Termin mam na 27 kwietnia. Nawet chciałabym szybciej urodzić, wiadomo święta itd.:) Czy miałyście tak dziewczyny??? Dodam, że brzuch mnie pobolewa tak jak na okres dosyć często ale to już od jakiś dwóch tygodni, brzuch mi twardnieje od czasu do czasu, ale żadnych skurczy ktg nie pokazało. Co może przyśpieszyć poród??? Może wy macie jakieś sprawdzone sposoby:) Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej dziewczyno ooo
przyspieszyć może : chodzenie po schodach, mycie podłóg na kolanach :p, sex, mnie lekarz badał tydzień przed terminem i tak mi "zmolestował" szyjkę że dostałam bóli po godzinie od badania :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudusia1523
Bardzo chciałabym wcześniej urodzić, bo już czuję się zmęczona bardzo i wszystko mnie boli. Niestety oprócz tego śluzu i od czasu do czasu bóli w dole brzucha nic się nie dzieje. Pewnie jeszcze sobie wiec trochę poczekam na poród;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×