Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marcia858

Jestem w ciąży. Problemy z partnerem...

Polecane posty

Gość marcia858

Witam wszystkich. Obecnie jestem w 18tc i ostatnio coraz częściej popłakuję z powodu nie najlepszych relacji z partnerem. Tzn gdy jesteśmy razem jest normalnie, fajnie. Niestety rzadko się to zdarza. Na razie mieszkamy osobno - ja ze swoimi rodzicami, on ze swoimi, ponieważ dom, w którym razem zamieszkamy jest dopiero budowany. Partner dużo pracuje, by mieć środki na budowę i na maluszka - dokładnie to rozumiem. Ale gdy tylko uda mu się wcześniej skończyć pracę, wolny czas poświęca na coś innego, przeważnie na pomoc kolegom w różnych sprawach, np. naprawa auta itp. Nie myśli wtedy o tym, by przyjechać do mnie lub napisać, bym to ja przyjechała... Przeważnie w weekendy znajduje okazje, by wypić z kolegami jakąś flaszeczkę. Jest mi wtedy smutno i się rozklejam. Siedzę w domu i płaczę po kątach. Jeszcze w grudniu, gdy planowaliśmy dziecko, był taki kochany, przyjeżdżał codziennie, było świetnie. A teraz... mam wrażenie, że jestem mu bardziej obojętna... Rozmawiałam z nim o tym nie raz i za każdym razem obiecuje, że się poprawi - bez efektów:( Dodam, że jesteśmy razem 8 lat i to będzie nasze pierwsze dziecko. Błagam, pomóżcie znaleźć mi jakiś sposób, by dotrzeć do niego, by zrozumiał, że czuję się samotna i niepotrzebna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×