Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no przecież ja

jak schować wystające ze ściany kable

Polecane posty

Gość no przecież ja

Mam takie pytanko, w kilku miejscach w naszym nowym domu przewidzieliśmy kinkiety na ścianach, ale z braku kasy na razie nie będziemy ich robić. Proszę o jakieś podpowiedzi jak sensownie ukryć te wystające kable na jakiś czas. W jaki sposób je zakamuflować aby nikt się nie zorientował że tak są tek kable. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomotzna dłoń
wypierrdol dziure w ścianie , każdy bedzie zwracał uwage na dziure a nie na kable. nie dziękuj🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....D....
może powieś na razie jakieś ładne zdjęcia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jknm h
przecierz kinkiety to wydatek z rzędu kilkuset złotych, nie lepiej poporstu ich zrobić? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są takie listwy maskujące kable ,ale znów listwy będzie widać. chociaż ...chyba lepsze to niż "choinka" kabli na ścinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkaset złotych?
Wiesz, są kinkiety i kinkiety, może oni sobie wybrali takie za kilka tysięcy/sztuka, a może i te kilkaset zł jest dla nich problemem? Ludzie myślcie trochę zanim napiszecie taką głupią odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sojka p
obrazek , zegar , fotka , gliniany talerz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przecież ja
no tak ale powiesić obrazek, zdjęcie czy gliniany talerz można powiesić na płaskiej ścianie jak ci nie wystają kable ze ściany, a tu chodzi o coś takiego w czym można schować te wystające kable. Tak, te kilkaset zł to na razie dla nas zbyt dużo;) czasem zdarzają się w życiu sytuacje awaryjne. Może ktoś w swoim domu zrobił już coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×