Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krasnal909090

rozmowa kwalifikacyjna

Polecane posty

Gość krasnal909090

jutro ide na rozmowe w cameiou i nie wiem co bd mnie pytala jak wiecie to napiszcie pytania i odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diktilka
szkoda, że nie napisałeś do jakiej firmy idziesz na rozmowę kwalifikacyjną :( bo trudno jest ci coś pomóc kiedy nie wiadomo co to za firma i co to za branża :( jak szłam na rozmowę do takiej firmy reklamowej to na ich stronie, na blogu http://www.praca.eniro.pl znalazłam trochę o tym jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna :) może warto przeszukać stronę firmową i zobaczyć czym się firma zajmuje i z tego być przygotowanym, bo pracodawca chce mieć człowieka, który wie do jakiej firmy przyszedł. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIJHG
przeciez napisala do cameiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężko powiedzieć, o co
będą pytać, ale jak masz jakieś doświadczenie w branży, to dasz radę. jak nie masz, to uprzedzam - bądź pewna siebie, ale nie nazbyt przebojowa, mów dużo, ale nie trajkocz bez sensu, staraj się żeby to było na temat. pokaż entuzjazm, koniecznie zapoznaj się z marką, najlepiej odwiedź stronę internetową. zapoznaj się z asortymentem, dewizą marki itd. ubierz się starannie, ale nie w czarną spódnicę i biała bluzkę, załóż np dżinsy, zwykły t-shirt i marynarkę, buty koniecznie płaskie, bo to będzie praca stojąca, więc okaż, że o tym wiesz i już się z pracą i firmą identyfikujesz. aha, możesz się spodziewać pytania/zadania typu "proszę mi sprzedać te okulary" i godziny czy dwóch na próbę, czyli postawią Cię na sklepie i będziesz musiała posprzedawać, a oni będą Cię obserwować. nie atakuj klienta, najpierw go przywitaj, a potem obserwuj, jeśli przy czymś zatrzyma się na dłużej, podejdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×