Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brak20

Brak ochoty na sex

Polecane posty

Gość Brak20

Ostatnio nie mam w ogóle ochoty na sex, że swoim partnerem. Jeśteśmy kilka lat razem... Kiedyś kochaliśmy się beż problemu, ale od jakiegoś miesiąca ja w ogóle nie mam ochoty na zbliżenia... Czym to jest spowodowane ? Jak mam to zmienić ? On zauważył, ze też się zmieniłam jak już dojdzie do zbliżenia to kładę się tylko na plecach i On wszystko robi bo ja np. nie mam ochoty być u góry i sie poruszać lub chociażby w innej pozycji :( Ja mam 21 on prawie 23 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkradła się monotonia.pewnie znasz krok po kroku co będzie dalej.nuda w łóżku to śmierć dla związku.musicie to zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak20
Wiem, że musze to zmienić ale w jaki sposób ?? Jak ja nie mam ochoty na zbliżenie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdss
Raczej będzie trudno -w końcu jesteście parę lat ze sobą. Zawsze można reanimować trupa, bawić się w jakieś gierki, wprowadzać nowe rzeczy, ale po jakimś czasie dopadnie was to co teraz. Osoba wyżej nie ma racji pisząc że nuda w łóżku to śmierć dla związku, bo wynikałoby z tego, że wszystkie stare małżeństwa nadal prowadzą cudowne, emocjonujące życie seksualne. Większość nie prowadzi, a jednak są ze sobą i się kochają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak20
Co ja mam zrobić ? Jak zmienić stosunek, żebym nabrała tej ochoty na sex ? Mój partner bardzo mnie podnieca kocham Go ale nie wiem czemu tak się stało, że ja przestałam mieć na to ochotę :( Nie wiem co robić jestem w kropce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamus ,)
gowniaro jeszcze zdazysz sie naroochac az ci sperma bedzie uszami tryskala szczyle za roochanie sie biora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 323232332
1. Czy podobasz się sobie jako kobieta? Uważasz że jesteś ładna, seksowna, lubisz swoje ciało? 2. Czy Twój facet nie robi/zrobił ostatnio niczego czym Cię obrzydził? 3. Czy doprowadza Cię do orgazmu? 4. Macie gdzie uprawiać seks? 5. Używasz pigułek antykoncepcyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak20
1. Tak podobam się sobie, uważam ze jestem ładna i sexowna, lubie swoje ciało 2. Nie 3. Tak 4. Tak 5. Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upnac cie w morde?!
nie widzisz ze wszyscy maja wyjebane na ciebie?:D spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×