Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jjjjjjj jjjjjj

zapalenie ucha a zabkowanie?

Polecane posty

witajcie moja mala wlasnie zabkuje wiec jest troche placzliwa. Ogolnie nie ma goraczki ani nic, jednak czasem lapie sie za ucho (NIE placze przy tym, po prostu gmera przy uchu trocszke) i nie wiem co o tym myslec.. Jakie sa objawy zapalenia ucha? Nie chce bez potrzeby narazac mala na wizyte u lekarza, bo wiadomo inne dzieci to mnostwo chorob a podczas zabkowania dziecko jest bardziej podatne.. Prosze mamy poradzcie mi jak rozpoznac czy to zapalenie, czy po prostu mala interesuje sie tym, ze cos jej z glowki odstaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, zalezy jakie zabki. U nas jak dostawal maly te tylnie duze to tez czesto lapal sie za uszy, u nas akurat wdala sie infekcja gardla i bylismy u lekarza wiec uszka sprawdzil. Zabkowanie jest bolesne i moze promieniowac troszke do uszek, ale nie koniecznie byc w parze z goraczka. Z tego co u nas bylo to zapalenie ucha objawialo sie zawsze wysoka goraczke i w okolicach uszu dzieci wogole nie daly by sie dotknac, wrecz do placzu byly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm jak mocno jej przycisne ucho to troche sie wkurza, ale jak sievie tak przycisnelam to w sumie tez bym sie wkurzala.. Zabki to dwie dolne jedynki, mala ma 7 miesiecy i to jej pierwsze zabki. Mala ma dobry humor, bawi sie i w ogole, marudzi tylko od czasu do czasu ale mysle, ze to przez zabki . Tydzien temu przevbila sie pierwsza jedynka to byl ryk straszny no i dlatego uwazam, ze placz jest spowodowany zabkami.. . Sprobuje jak dotknac mocno w nocy w ucho jak zasnie, jak by ja bolalo to sie na pewno obudzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Moja mala ma sześć i pół miesiąca. Od kilku dni marudzila, towrzyszyla temu podwyzszona delikatnie temperatura max do 37,5. Do tego strasznie sie slinila i pchala wszystko do buzi. Na 3 dzien temperatura skoczyla do 38,7 podawalam jej ibum na zbicie goraczki. 4 dnia rano pojechalysmy do lekarza przy goraczce 38 stopni, okazalo sie ze zabkowanie, 2 dolne jedynki spowodowaly zapalenie gardla i bol ucha. dostalysmy antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj 4 miesieczniak tak wlasnie sie lapal jak mial zapalenie ucha,3 tygodnie temu bylismy z tego powodu w szpitalu.wiesz lepiej idz do lekarza,niech to obejrzy,zeby moze sie choroba nie rozwinela dalej?A jesli sie boisz zarazkow to moze idz do poradni dzieci zdrowych?Zadzwon i zapytaj czy Cie tam przyjm a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×