Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

IceCream2016

Kolczyk w pępku .

Polecane posty

Jaki jest najlepszy kolczyk.? Tzn z tytanu z bioplastu.? I czy lepszy wiszacy czy kulka.? Prosze o pomoc :). Mam kolczyka w wardze, wiec w kolczykach do pepka sie nie orientuje :). A chce sobie zrobic za pare dni :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolczyk w pępku super sprawa .. ! ja osobiście mam 2 . ;) w tradycyjnym miejscu i pod spodem .. Osobiście wole kolczyki ze srebra .. a czy kulka czy wiszący to rzecz gustu .. :) myślę, że na początku jak przebijesz najlepsza będzie kulka - mniejsze ryzyko, że zahaczy się o bluzkę i podrażni miejsce przebicia .. ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) a moglabys pokazac mi kolczyki jakie masz.?? masz jakis portal nk czy cos.? chcialabym zobaczyc jak to wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaj mi swój adres @ to wyślę Ci zdjęcie. mi niestety koczyk w pępku goił się dość długo ( jakieś 2 miesiące ). Ale nie przyjmuj tego do serca, bo moim koleżanką potrafił wygoić się nawet w 2 tygodnie .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czym to smarowac i czy moze cos sie dziac jakies skutki uboczne jak zrobie w studiu piercingu.? boje sie ze cos mi bedzie lub np skora mi sie przerwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok , odezwę się do Cb. wieczorem kiedy bd. już w domu żebym mogła Ci od razu wysłać zdjęcie . :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idfhushf
Masz juz w wardze, teraz pepek. Jeszcze ci brakuje w nosie i cipie do kolekcji. Okropnosc, po co sie tak ludzie oszpecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie myslalam nad bioplastem. a ile mniej wiecej sie bedzie goil.? bo w sierpniu jade na wakacje i tam chcialabym sie opalac :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idfhushf
Mnie twoje cialo nie obchodzi, mozesz sobie nawet implaty podskorne w ksztalcie rogow zrobic i wytatuowac od stop do glow. Mnie nic do tego, ze bedziesz wyglac jak idiota. Zeganam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u każdego goi się inaczej.. :) nie każdemu też się kolczyk musi przyjąć.. u jednej się goi 2 tygodnie, a u drugiej osoby nawet rok.. poważnie.. :) ja robiłam w lipcu zeszłego roku i może od miesiąca nosze wiszący..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam kolczyk w pępku. Chyba na sam początek najlepszy jest kolczyk w kształcie kulki bo ten wiszący może się zahaczać o ubranie i rozdrażnić rankę. Do smarowania stosowałam tribiotik czy jakoś tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do idfhushf nie mam zamiaru sobie robic ani tatuazu ani implantow.. bo mam kolczyka to wygladam jak idiotka.? fajnie wiedziec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak to nie przyjac.? nie straszcie mnie nawet :D mi w wardze goil sie do 3 dni gora :). a wlasnie mam takie pytanie.. czy on przeszkadza przy stosunku z chlopakiem.? :). wiem glupie pytanie, ale ja jestem uzalezniona od seksu i nie moge zyc bez tego no i boje sie ze bedzie mnie bolal ten brzuch tzn pepek jak np bedziemy lezec na sobie czy cos :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaaaarnnnaaamammmba
mnie się w pępku nie przyjął... ale robiłam prawie 10 lat temu :) więc pewnie się dużo pozmieniało :) powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×