Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

cześć Aniulka:) ładna pogoda? gdzie? w Poznaniu jest chłodno i pochmurno, deszcz jak to się mówi wisi w powietrzu, więc na grilla to dzisiaj chyba nie jest dobry dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć V :) no teraz lekki deszczyk był, ale cały dzionek w miarę ładniutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę:) zakupy się udały? kupiłaś w końcu tą huśtawkę ogrodową? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huśtawki nie :) oglądałam panele pod prysznic :D ogólnie tłuuum wiec wszyscy chyba coś remontują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi nie, nie, tłum klientów :) przy kasach full, między regałami też :) wiec sezon na remonty się rozpoczął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łązienka w trakcie remontu :) szukam jeszcze kilku akcesoriów :) miłego biegania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka 😘 a w porządku :) trochę się dzisiaj wynudziłam, ale pogoda była...obrzydliwa :o Nie wiem gdzie te upały, które na dzisiaj u mnie zapowiadali hehe A Ty? co kupiłaś w Castoramie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam troche pierdołek na grilla bo mam zamiar niedługo otworzyć sezon kiełbaskowy ;) plus rozglądałam się trochę za panem pod prysznic i innymi pierdołkami do domu :) i tak jakoś zleciały dwie godzinki, zanim dotarłam do domu, to późno było i dzionek też szybko zleciał.. aż żal, że już jutro poniedziałek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( poniedziałek... blee A to fajnie, zakupy, lubię ;) Aniulka, jak tam Twoje sprawy z tym chłopakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm ravija lepiej nie pytać... teraz mam etap oddechu od mężczyzn :) oby krótki etap :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj postanowiłam odciąć się nieco od gg Zaczęło mnie wkurzać, że w ten sposób kontaktuję się ze znajomymi...zamiast się spotkać, pogadać :o życie przez internet w końcu zaczyna denerwować, potrzebuję ludzi... Obyś za długo nie oddychała bez mężczyzny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, to prawda... stwierdziłam, że też za dużo czasu spędzam na necie... ma to swoje dobre strony - poznałam Was :) ale zauważyłam, że odcięłam się też od wielu osób... bo tak łatwiej i wygodniej... jednak czasu kiedy nie było internetu nie były takie złe :) zobaczę jak to będzie z tymi facetami :) z nimi źle, bez nich jeszcze gorzej hihi :) czekam co życie przyniesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Aniulka powoli przechodzę w fazę zobojętnienia. Chyba jestem zbyt staroświecka jak na obecne realia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam jak byłam w podstawówce, czy liceum i miałam limitowany dostęp do neta, właściwie nie miałam neta, to bylo super:) teraz to wszystko się dzieje na facebooku, i młodzież w ogóle z domu nie wychodzi ;) ja to codziennie po szkole gdzieś chodziłam bo innego kontaktu praktycznie nie było :) ehh to były fajne czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w momencie, kiedy na fb zobaczyłam : "xxx zmienił status na - zaręczony" ręce mi opadły... Choć juz zdj. z USG na fb mnie nie zadziwiły..ja jednak wolę dotknąć, poczuć..jasne, z Wami muszę w ten sposób się kontaktować, ale jesli mam kogoś tutaj blisko, to jednak wolalabym wyjść gdzieś, zobaczyć się...porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się starzeję... ale ogłaszanie wszem i wobec na portalu społecznościowym zmianę mojego stanu cywilnego...za głupotę. Teraz mało osób żyje realnie... dobrze, że jeszcze nie można się zbadać przez neta, bo już nikt nie szedłby do lekarza nawet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj info na facebooku to czasem mnie śmieszą, czasem doprowadzają do rozpaczy ... ja jak będę mogła to ważne informacje będę przekazywać na żywo a nie tak wszystkim w eterze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh masz rację ;) Jack chyba sie zgubił po drodze :P albo mandat za przekroczenie prędkości dostał ;) Aniulka- a na poniedziałek, na lepszy humor, jeśli nie znasz- zerknij - www.wiocha.pl :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a guzik, bo jestem :) ale nie zabieram głosu, bo nie mam nic do powiedzenia w temacie FB i NK i innych podobnych, po prostu nie mam tam konta, nie zaglądam i nie istnieje dla mnie. mandatu nie dostałem ale zmęczyłem się porządnie :) później prysznic zimy, bardzo to lubię :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×